Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet karácsonyig lefogynom?

Sikerülhet karácsonyig lefogynom?

Figyelt kérdés

Szerintetek sikerülhet karácsonyig lefogynom egy kicsit?

Csak pár kilóról lenne szó. (amúgy 170 cm magas, 87 kiló vagyok, lány) Már csak két hét van addig, úgyhogy nem akarok olyan rengeteget fogyni ennyi idő alatt. Szeretnék egy csinos ruhát venni magamnak az ünnepekre, de félek, nem fogok beleférni.

Úgy gondoltam hogy minden másnap tornázok legalább 40 percet, rengeteg folyadékot iszom (1,5-2 liter cukormentes teát), és elhagyom az édességeket. Mi a véleményetek? Előre is köszi.


2008. dec. 10. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem írtad, hogy hány éves vagy, mennyi lenne az a pár kg. De persze, pár kg-tól meg lehet szabadulni karácsonyig. Nem mindegy az sem, hogy mi az a minimum 40 perc torna. Én amikor pár kg-tól akartam gyorsan megszabadulni, akkor napi 1 órát még tekertem a szobabicajon, ez olyan 25km-t jelentett, vagy másnaponta, ha mást is mozogtam (pl. torna). Figyelj arra, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt egyél, ha megizzadsz akkor pedig sztem ásványvizet is igyál. :) Sok sikert neked!

2008. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia, írj mailt, segítek!
2008. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia első válaszadó! 23 éves vagyok.
2008. dec. 10. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Szia ! Tök felesleges belefognod, mert az ünnepek úgyis enni fogaz. Ilyenkor nem szoktam javasolni a fogyózó pácienseimnek sem a szigorúságot. Mert egyszerűen képtelenség.

Szóval vegyél egy csinos ruhát a mostani alakodra. S ha fogyni akarsz az legyen az újévi fogadalmad.

2008. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem. pedig nem ártana.
2008. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: Nincs valami dolgod máshol esetleg?

A kérdésemre szerettem volna választ kapni, nem a privát véleményedre vagyok kíváncsi.

2008. dec. 10. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első válaszoló vagyok, akkor ezeket nyugodtan csinálhatod :) Nem akartam, hogy egy kislányt sarkalljak fogyózásra :)

Azzal meg nem teljesen értek egyet, hogy már kár belekezdeni, mert az ünnepek alatt úgyis eszel. Egyrészt amúgy is ennél és úgy is szedhetnél fel pár kg-t, másrészt ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor sztem az ünnep se telik olyan boldogan. De tény, hogy nem most kell belekezdeni az életmódváltásba, ami egyébként a fitt és egészséges élet záloga. És persze nem kell magad halálra edzeni, nem tudom, hogy eddig pl. mennyit mozogtál stb...

De tényleg sok sikert, én új évben fogom magam kicsit formába hozni! Írd majd meg, hogy hogy haladsz :)

2008. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

ha van 1 tokeletes testepito versenydieta etrended, hozza eddzessel akkor fogysz 1 kg zsirt max^^

szoval sztem 2 het alatt nem

2008. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én a nemes válaszoló vagyok


én a kérdésedre válaszoltam. 2 hét van karácsonyig és addig nem tudsz lefogyni 17 kilót mert ugye kb annyit minimum akarsz. te azért irtál ide be mert azt várod hogy istápoljanak hogy a kinßezett ruhát meg vedd magadnak, de el kell keserítselek hogy karácsonykor majd ott állsz a ruhácskádba amiben még mindig kövér leszel. és hiába írnám hogy persze lefogysz akkor sem fogsz.

na most ha tényleg fogyni akarsz akkor ne karácsonyra tervezd csak hanem tervezz hosszabb idöre. vagy is kezdheted azzal hogy ne zabáld magad halálra karácsonykor kerüld a mértéktelen csoki és zsiros evést, ez már egy lépés lenne, aztán kezdj el mozogni, elöször az nagyon jó lenne amit leírtál, de pl nagy séták is sokat segítenek. és lassan belejössz, nem kell rögtön koplalnod és halálra mozognod magad, mert most ha karßacsonyig egy 5 kilót esetleg letudnál fogyni amiböl a fele víz lenne, de nincs értelme mert az csak is nagy koplalással és sok mozgással menne, de karßacsonyra annyira kileszel éhezve hogy nem fogod tudni megállni hogy ne zabálj. szóval kezdj neki hogy kevesebbet eszel és kicsit mozogsz, és így tovább, és húsvétra már vehetsz egy szép ruhát akár lengébbet is.

2008. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

az utolsó válaszolónak nagyon igaza van...

ha most akarsz nekikezdeni azzal csak azt éred el hogy ha fogytál is 2 kilót vagy 4-et aminek a fele az víz, azal térfogatban nem nagyon fog látszani, az lesz hogy tele fogod zabálni magad szent este és szétreped rajtad a ruhácska és mindenki el fog képedni hogy miért paszíroztad magadra, sztem most vegyél az alakodra egy ruhát ami kihangsúlyozza a legjkobb részeket :dekoltázs, mell, és eltünteti a karokat csípőt stb... sztem jobban fogod érezni magad szent este. Egy kis smink meg aztán csodákra képes

2008. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!