Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sikerülhet karácsonyig lefogynom?

Sikerülhet karácsonyig lefogynom?

Figyelt kérdés

Szóóóval. 23 éves lány vagyok. 162 cm. Június végén elkezdtem "fogyókúrázni". Nem erőltettem annyira meg magam, az elején 1400 kalóriá ettem, majd rájöttem hogy ez nekem kevés, így felvittem kb 1700-1800-ra. (Korábban kb 3000-ret ettem egy nap. Nem csokin és cukros üdìtőn éltem, hanem rendes kajakat ettem, csak viszonylag sokat ettem pl heti 1-szer 1 egész pizzát ettem vacsira, vagy pl elég sok sajtot ettem ami ugye eléggé tud hízlalni).

Sportolni is elkedztem, bár nek minden nap, volt hogy 1 hét is kimaradt. Szóval nem csináltam annyira komolyan. Így fogytam le 3 kilót 2 hónap alatt 82-ről 79-re.

Aztán most nyaralni voltunk, 2 hét "pihi" volt. Nem zabáltam, de persze kalóriát nem tudtam pontosan számolni.

Holnaptól újrakezdem a fogyókúrát. Viszont most szeretném komolyabban venni mint nyáron. Tartani kb 1500-1600 kalóriát, és heti minimum 4 nap sportolni. Így lehetséges hogy karácsonyra 70 kilóra le tudok menni?

Illetve ha minden igaz jövő májusban esküvőre megyünk, addigra a 63-65 kiló sikerülhet ugye?


2020. szept. 13. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Talán. Sokmindentől függ. Nem reménytelen.
2020. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Szia,szerintem igen.Türelem és kitartás.Én júliusban indultam 93 kilóról most vagyok 75.Kardio és súlyzózás meg persze rendes étrend.Ha ledobsz 10 kilót,picit csökkentsd a kcal bevitelt és nem fogsz sokáig stagnálni.
2020. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%
Sztem nem kellene gyorsan lefogynod. Kb. 2-2.5 kg/hónap. Több mozgás, kocogás pl. Ne a kalóriákat számold. Ne egyél tésza,kenyérféléket,édességet.Több zöldséget, gyümölcsöt. Csirke, hal.
2020. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Kizárt dolog a karácsony, a kalória kereted nagyon magas ilyen nagy fogyáshoz, a hozzáállásod meg szóra sem érdemes a korábbiak fényében. Ne egy alkalomra akarj lefogyni, hanem változtass az evéshez való hozzáállásodon. Lehet jókat enni úgy is, hogy ne hízz tőle.
2020. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem írtad le az induló súlyod. Ha mondjuk 140 kilo vagy, akkor sztem esélytelen. Ha 80, akkor van rá esély.
2020. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös dehogynem írtam le. Ott van a kérdésben. 2 hónap alatt 82-ről lefogytam 79 kilóra. Szóval most 79 kiló vagyok.
2020. szept. 14. 13:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!