Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le -25 kg-ot?

Hogyan fogyjak le -25 kg-ot?

Figyelt kérdés
Kislányommal terhességem alatt szedtem fel majdnem 30kg-ot sajnos. De eddig nem sikerült visszafogynom, mert bármivel próbálkoztam vagy nem vált be, vagy visszajött a duplája. Akinek sikerült tudna adni valami jól bevált tanácsot? Nem vagyok valami sportos típus, de elfogadnék fogyás, vagy alakformálásra bevált edzés programokat is! Köszi nektek előre is!

2020. dec. 19. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó az edzés, de elsősorban az étkezésen múlik. Számolni kell a kalóriákat, az a biztos módszer. Nőknek általában 1200 kalóriás napi étrend a jó fogyáshoz. Találsz ilyeneket a neten, de magad is összeállíthatod a napi étkezésed, ha kicsit beleásod magad a témába. Mielőtt jönnének a kötekedők, az 1200 általános érték, pontosabbat az adataid és az életmódod ismeretében tudok mondani.
2020. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kell fogyni, akkor nem jön vissza. Nem kampányszerűen kell fogyókúrázni " holnaptól!" hanem életmódot váltani mától fogva örökre. Keveset enni, csipegetést elfelejteni, és sokat mozogni. Séta, bicajozás tökéletes. 45/f -15 kiló 8 hónap alatt, de egy deka se jött vissza.
2020. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét választ! :)

Kedves utolsó a te tanácsod nagyon jó, csak az a baj, hogy valamiért, ha már nem edzettem olyan keményen, visszajöttek a kilok, pedig mozogtam, csak nem olyan intenzíven.

Első, nekem ez a kaloriaszámolgatás soha se ment sajnos. Ehhez én buta vagyok! :/

2020. dec. 19. 13:36
 4/9 anonim válasza:

Tejtermekek teljes elhagyasa (tejerzekeny volt a kisfiam), es napi 3 ora, egybefuggo, nem andalgos seta babakocsival. Mennyisegre nem dietaztam.


Masfel eves koraban kezdtem el edzeni, hogy formam is legyen, addigra visszaalakultam.

2020. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igen négyes, nagyon ügyes vagy, gratulálok!
2020. dec. 22. 14:27
 6/9 anonim válasza:
Neked is menni fog! :)
2020. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de szerintem ha 8 év alatt nem ment, akkor nem fog ezután sem. :/
2020. dec. 23. 06:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Most hány kiló vagy hány centihez?


Ülőmunkát végzel? Mennyit mozogsz jelenleg?

2020. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óvodában dolgozon, az óvónő munkáját segítem, meg a gyerekeket figyelem, tehát nagy részben ülőmunka. Kicsit szégyenlem ki írni, de nagyon alacsony vagyok, így elég nem jól nézek ki, mert 148cm és 75kg vagyok. Ha magasabb lennék nem látszana úgy, de sajnos így elég csúnya.. :(
2020. dec. 24. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!