Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta, sport, étrend, jó ez így?

Diéta, sport, étrend, jó ez így?

Figyelt kérdés

Hello mindenki. 3 hete kezdtem diétába, legalább is próbálok egészségesen étkezni.

Sokkal kevesebb CH, sokkal több fehérje bevitel. 96 kg-ról fogytam le 78kg-ra. (lusta voltam, elkezdtem dolgozni/mozogni és leugrott a felesleg, kajára nem figyeltem 6 hónap alatt). Viszont most próbálok a kajára is figyelni és edzem, igaz csak itthon fekvő és guggolás, ugye zárva vannak a termek. (régen edzettem hobbi szinten) Hasról szeretnék fogyni, tudom hogy nincs célzott fogyás, de karjaim már szálkásak, de hason van felesleg. 171cm magas vagyok 24 éves áprilisban 25. Diéta: Ébredéskor, 100% Whey protein shake, tízórai: 2db vékony szelet teljeskiőrlésű kenyér, közte zsírszegény ömlesztett sajtal(1db), 3-4db magas fehérje/hústartalmú csirkemell sonka, uborka. Ebéd: Csmell, tojásfehérje, uborka/vagy paprika. Uzsonna, 2vékony teljeskirőlésű kenyér, mint a reggelinél + 1 kiwi/gyümöls. Este csmell/pulyka/vagy hal, és sok zöldség, estére 0 CH, Edzés után Fehérje shake, lefekvés előtt fehérje shake. Szerintetek? Köszi a tanácsokat/tippeket. (Lapos hasat szeretnék elérni) Fehérje bevitelem, testsúlyom 2x-se. Fizikai munkát végzem 7-17-ig, sokat mozgom/emelek melóban. Válaszokat/tippeket/tanácsokat köszönök.



2021. jan. 25. 22:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és napi 2/2,5l szénsavmentes ásványvízet fogyasztok.
2021. jan. 25. 22:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyáshoz jó lehet, ha nem unod meg hosszabb távon. Viszont ehetnél egész tojást is, a sárgájában sok a vitamin, és így is nagyon kevés a zsírbeviteled (az izületeid és az idegrendszered is bánhatja). Az adalékanyagokkal telenyomott, silány tápértékű ömlesztett sajt helyett egyél inkább normális sajtot. Ebédre ehetnél valamilyen főzeléket is (hagyományos rántás/habarás nélkül), vagy párolt zöldségeket, zöldséglevest. Fontos a változatosság.

[link]

[link]

2021. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ömlesztett sajtot eszel, de feherjeporra koltesz? :D derék

Túl sok a fehérje, nem vagy te versenysportolo, hogy ennyi fehérjét bevigyel. Minek? A zsírra meg szuksege van a szervezetednek.

Nagyon egyhangú az egész taolalkozasod, én így öngyilkos lennék már.

Nem csak a húsban van fehérje btw.

2021. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Változatos, csak ezt írtam le példának.
2021. jan. 26. 12:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Szedek multivitamint is, de mindent összeveve fogjátok így? 4cm ment le eddig a hasamrol.
2021. jan. 26. 12:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogyhatok*
2021. jan. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!