Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160g szénhidrát IR diétával...

160g szénhidrát IR diétával mennyi idö után indult be a fogyásod és milyen ütemben?

Figyelt kérdés
100kg vagyok sajnos.1 hónapja kezdtem el a 160g ch diétát, dietetikus segítségével. Azelott szerintem a dupláját ettem kalória is sokkal sokkal több volt.Egyáltalán nem figyeltem mit eszem. IR már régota van, de nem kaptam rá gyogyszert még.Orvos félválrol veszi szerintem. Alig ad infot, azt mondja a cukor jo és ennyi. 1hónapja tartom a diétát, nem iszom cukrosat, nem ettem fehér kenyeret, fehér lisztet,édességet, tésztát mindenbol csak Teljes kiorlesut és betartom a mennyiségeket.. Hogy lehet hogy csak 1kg fogytam 4hét alatt?? Eleve le van csökkentve a kalória és a szénhidrát is mégis alig megy le? Azelott sajnos naponta ettem édességet is, sósat, minden nap fehér kenyeret stb. Nem értem miért nem indul be. Szinte hihetetlen ...Aki tartja a 160g ch mikor kezdett fogyni rohamosan?? Számomra tényleg hihetetlen hogy eltelt 1hónap és felére csokkentettem a ch is, meg joval le lett csokkentve a kaloria és szaros 1kg fogytam.Kerdeztem a dietetikust azt mondta nem szabad lecsokkenteni a szénhidrátot, és elobb utobb beindul a fogyás. de mikor??

2021. jan. 28. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz gyógyszert, nyugodtan csökkentheted tovább a ch-t. Én kb. 100 grammal indítottam, csak akkor vittem fel 120 grammra a limitet, amikor már elértem a megfelelő testsúlyt.

Én nem eszek teljes kiőrlésű kenyeret és tésztát sem, mert jellemzően ezekben is van fehér liszt. Gabonafélék közül csak zabpehelylisztet használok (pl. főzelékekhez), és néha eszem rizst is, de nem sokat.

2021. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!