Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak egyfélét eszem. Mit...

Csak egyfélét eszem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Magamra főzök és mindig ugyanazt készítem el. Reggelire kávét iszom, ebédre natúr bulgurt eszem levessel(hús vagy tojásleves), uzsonnára kávét vagy teát, és estére gyümölcsöt vagy zöldséget eszem (narancs vagy répa). Mindennap ezt eszem, mást már nincs kedvem elfogyasztani. Régebben szerettem a csirkét, a sültkrumplit, rizst, de már nem kívánom. Gyerekként is ezekből válogattam, de évről-évre szűkebb lett a kör és most itt tartok. Az adagok mérete is egyre kisebb lett, nagyjából annyit eszem, mint az unokatestvérem, aki 6 éves.

Én szeretek így étkezni, de a testem nem szereti. Fáradt vagyok, lassú, a bőrszínem is katasztrófa.

Mit tanácsoltok?



2021. febr. 3. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél többet. Régebben foglalkoztam erőemeléssel, ahol a verseny előtti időszakban 4500-5000 kalóriát vittem be napi szinten. Nekem sem esett jól, de le kellett erőszakolni a torkomon, egy idő után pedig már meg is szoktam. Nem lehetetlen.
2021. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen keress fel valami étkezési tanácsadót. Ő tud ajánlani vitaminokat amik ezzel az étkezéssel hiányoznak a szervezetedből, vagy akár új recepteket is kialakítani ezekből az alapanyagokból
2021. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nézz meg pár részt a jutyubon a Véznák kontra dagik műsorból. Pontosan jlyen problémákkal küzdő emberek vannak benne, a szakértők meg elmondják, h mit kell (t)enni.
2021. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es

Nem ez volt a kérdés, de azért szólok, hogy az erőemelős 4500 kcal-dat egy profi kerékpáros körberöhögi.

2021. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyömbértea, B vitamin komplex, cink, Béres-csepp, ezek javítják az étvágyat és segítik az emésztést. Optacid is jó lenne étkezések előtt, az csinál neked egy kis gyomorsavat, ha most túl kevés. Vagy ha ezt nem szeretnéd, helyette almaecetes víz vagy savanyúkáposzta levéből pár kanál.
2021. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!