Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan, aki amiatt (is)...

Van olyan, aki amiatt (is) anorexiás, mert annyira tetszenek neki a vékony nők?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben hogyan lehet belőle kigyógyulni. Az ízlés nem változik, főleg ha már gyerekkorom óta, több évtizede nem változott. Mindig is a normálisnál vékonyabb nők tetszettek, és én is olyan akarok lenni. Egyszerűen annyira gyönyörű látvány. Amit normálisnak mondanak, azt én már dagadtnak látom. Mit tehetnék?

2021. márc. 20. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg lány kezében megfordult a Barbie baba, ennek nincs köze ahhoz, hogy gond van a fejedben. Neked az anorexia csak egy tünet. Nem ez az alapprobléma. Az a fejedben van. Menj el egy pszichiáterhez.
2021. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, hogy nem kell mást csinálni egy anorexiás lánnyal, mint szeretettel körülvenni, nem basztatni a bajával és az akörül zajló hülyeségekkel. Életerőt, jövőbe látást és sok sok gynegéd megnyilvánulást kell neki adni sokáig és helyreáll minden.

A pszichológus általában csak a saját órabérét próbálja eladni igy-úgy. A szülők, meg a környezet mindig ekörüli témákkal basztatja szegény lányt, meg osztják az észt.

2021. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!