Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » IR-esként mit kellene csinálno...

IR-esként mit kellene csinálnom hogy végre beinduljon a fogyás rendesen ??

Figyelt kérdés
Januärtól tartom a dietetikus által előírt 160g szénhidrát diétát (igaz most kb 3hete voltak kisebb elcsábulások) de többször volt már hogy sokkal kevesebbet ettem mint ami elő van írva. Vagyis kompenzaltam ha megvettem egyaütit akkor nem ettem vacsit vagy csak keveset. (dietetikusom hallani se akar róla hogy csökkentsem a CH bevitelt merthogy az ki van számolva gép ältal az én igényeinek megfelelően és szerinte beindul majd..... De mikor?? 1 év múlva? Kalóriadeficitben is vagyok, 1hönapja szedek metformin 500 naponta 1-et. Aztmondtak majd attól beindul, segít.... Persze egy dkg se ment le. 1hónapja elkezdtem gyors sétát egy héten 4-5x 1óra.mit csináljak még? Súlyom végett 99kg egyenlőre futni nem tudok. Januárt 1-től 3kg ment le. Nagyon nagyon kevés....Nektek mi vált be IR-esként? El vagyok keseredve 😭Légyszíves normális kommenteket írjátok, nincs szükségem most lehúzó kommentekre, így is szarul vagyok. Köszönöm

2021. márc. 29. 14:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát megpróbálom hogy kisétkezésekre nem enni csak mondjuk 1gyümölcsöt és kekszet, vagy ilyesmiket nem enni mellé. nemtudom igaz hízni sem hízok de meg se moccan a mérleg. De amúgy úgy látom hogy alakul a testem. De ezt nem értem mert simán csak sétálok ott pedig az izmok nem annyira dolgoznak, mivel ugye mondják hogy az izom nehezebb mint a zsír eseelteg arra gondolnék hogy azért áll a mérlek és mégis alakulok...9-es piha ez gyönyörü eredmény. De 100g szénhidrát kevés nem? Hirtelen azt sem tudom abba mi fér bele :D milyen ételek 1 hónapig megpróbálom a kisétkezéseket kihagyni, vagy csak minimálisra csokkenteni, aztán meglátom hogy alakul. Ha így sem lesz semmi akkor gondolkozok a keto diétán , bár nem tudom hogy bírnám e...de legalabb lefogynák
2021. ápr. 1. 14:01
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
A ketót semmiképp ne csináld, az egész egy legális tömeggyilkosság. Rengeteg beszámoló van, hogy emberek tönkremennek benne. A teljesértékű növényi étrend fb csoportba lépj be és olvasgass. :)
2021. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
12. SENKI nem írt semmit ketogén diétáról.
2021. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező: "Ha így sem lesz semmi akkor gondolkozok a keto diétán"

Te: "SENKI nem írt semmit ketogén diétáról."


...

2021. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
14. Nem tudom honnan jött neki a keto ötletként egyáltalán???
2021. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem tőlem, mert én a high carb étrendet hirdetem. :D
2021. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát tőlem sem. Mert én ugyan lowcarb párti vagyok, de az messze nem ugyanaz, mint a keto.:)
2021. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, ha valamiben a 17-es és én is egyet értünk, arra tényleg érdemes hallgatni. :)
2021. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Egy ketogén diéta ( ha rendesen csinálja valaki), nagyon sok lemondás, szerintem. Nincs lazítás, nincs havi 1 csalónap, nincs egy lowcarb szendvics se, semmi, a zöldségek közt is kell ott már válogatni. Ketózisból pedig nem jó ki- be ugrálni. Én nem bírnám tartani. Sok minden nem fér bele 50 g alatti ch keretbe. Mert hogy a ketogén diéta onnan kezdődik. ( És én ilyesmit sose írtam senkinek).
2021. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Tudom higy egyikőtők sem írta a ketogen diétat, csak olvastam valahol róla, és nagyon sokan lefogytak vele. Persze az más tészta higy az egészségre milyen hatással van. De egyenlőre maradok ennél megprobalom picit jobban lecsokke te i a szénhidrátot, vagy kisetkezeseknél. Meglatjuk milyen eredménnyel. Amúgy a Metformim ha segít az kb mennyi idő után?? Most 1 honapja szedem.
2021. ápr. 3. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!