Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges étrend?

Egészséges étrend?

Figyelt kérdés

Javaslatokat szeretnék kérni, tudtok olyan ételeket írni amikben sok fehérje van? Elkezdtem mérni a napi kalória fogyasztásom kíváncsiságból, és azt vettem észre hogy túl sok zsírt és szénhidrátot fogyasztok a fehérjéhez képest. A napi megfelelő kalória mennyiséget nem lépem át szinte soha sem, viszont ettől függetlenül ugyanolyan egészségtelen az étkezésem.


Fogyni nem szeretnék, így is eléggé vékony vagyok, főleg a koromhoz képest, csak szimplán egészségesebben étkezni :)

Mindenkinek köszi aki kicsit is segít valamivel :D



2021. ápr. 12. 17:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ha nem egészséges ételekből gyűlik össze akkor az nem hizlal jobban, nem? Csak egészségtelen(?) Bocsi amúgy egyáltalán nem értek ehhez


#5 amúgy tudom hogy többnek kell lennie a szénhidrátnak, van egy app ami grammra felosztja saját magadhoz mérve a mennyiségeket (be tudod jelölni miket ettél aznap) és nyilván szénhidrátból több a megadott mennyiség, viszont én azt többnyire el is szoktam elérni (zsírból is). Ellenben fehérjéből nem szoktam elérni a kitűzött célt, épp ezért tettem fel a kérdést.

2021. ápr. 14. 10:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen kalkulátorok ajánlásai semmit nem érnek általában.
2021. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!