Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Iskola mellett hogyan tudnám...

Iskola mellett hogyan tudnám a fogyókúrám betartani?

Figyelt kérdés
Olyan fogyókúrát csinálok,hogy csak párolt zöldséget eszem, általában a reggelit kihagyom és ilyen light joghurtokat eszem és kávé helyett zöld teát iszok. De mivel újra beindult az iskola, így nehezebben tudom ezt megcsinálni, mivel van hogy reggel 8-tól délután 3 ig benn tartanak minket , ebédelni sincs időnk.. nem tudom mit csináljak max egy szendvicsre lenne időm de az meg szénhidrát és nem akarok abból sokat enni! ( ameddig nem jöttünk vissza nekem ez a diéta bevállt ,suli mellett soha se tudtam normálisan diétázni, így nem tudom mit csináljak)

2021. máj. 10. 21:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, ha nem folytatod ezt az idióta étkezést. Csak annyit árulj el, hogy saját ötlet volt, vagy vagy egy másik hetedikes ajánlotta?
2021. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Kolbászos rántotta reggelire, nagyon tápláló és laktató, nincs benne szénhidrát.
2021. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az étkezés nem túl egészséges, nem szabad lemondani semmiről, enni kell zsírt, fehérjét és szénhidrátot. A lényeg a kalóriadeficit, hogy több kalóriát égess el mint amit beviszel.

Hosszú távon pedig csak életmódváltással tartható fenn a kívánt alak, a pár hónapos diéta nem sokat ér ha utána mindent eszel úgy mint előtte.

2021. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
A zöldségekben csak szénhidrát van, az nem baj? Egy egészséges szendvicsben legalább lenne mindhárom tápanyagból.
2021. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#1.kommentelő: Vicces,nem hetedikes vagyok hanem 11.es :D


#3.kommentelő: Tudom nem túl egészséges, de ezt csináltam 1 éve is , így fogytam le közel 20 kilót és sikerült tartani a súlyom,nem zabáltam utána vissza:) nekem ez vált be.

2021. máj. 10. 21:59
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Az eletmodvaltasnak az lenne a lenyege, hogy egy olyan etrendet kovess, amit tudsz tartani hosszutavon.

Ez nem az, raadasul meg baromi egeszsegtelen is.

Nem olyan regen voltam kozepiskolas, erdekes, nalunk mindenki megoldotta az evest szunetekben, ketlem, hogy nalatok ez mashogy lenne, ez nem kifogas :D

Ha fogyni akarsz, akkor szamold a kaloriakat, sportolj es csomagolj normalisan kajat.

A szenhidrat nem ellenseg, meg mindig, ezt nagyon ki kene mar verni az emberek fejebol, mert a falra maszok mar az ilyen szovegektol :(

Mi van akkor, ha megeszel egy szendvicset peldaul? Semmi.

2021. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6 igazad van, a lassú felszívódású szénhidrát tényleg nem ellenség.
2021. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
És a szénhidrát mivel rosszabb, mint a zsír vagy akár a fehérje? Pont a ch az egyetlen, amit a szervezet nem nagyon fog átalakítani zsírrá.
2021. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
8 pont hogy a gyors felszívódású szénhidrátok alakulnak át zsírrá, ha a máj cukorraktára megtelt. És az hamar megtelik.
2021. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

#9

Ilyen nincs. Hülye lenne a szervezet átalakítani, amikor úgyis viszel be zsírt, azt meg csak el kell raktározni. Amikor hízol, akkor a zsírt raktározza a szervezet, a szénhidrátot elégeti a zsír helyett. Illetve ugye glikogén formájában tárolod a sejtekben. Kedvenc olvasmányom a témában, rengeteg tudományos hivatkozással:

[link]

2021. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!