Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így nem veszélyes már megenni...

Így nem veszélyes már megenni ezt a csirkemellet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyósom nehezen szabadul meg kajától. Tegnap csinált este ilyen tejfölös/sajtos csirkét. Elgondolkoztam, hogy ugye nem abból a mellből csinálta, ami 6 napja a hűtőben állt..?

És mivel nem találtam a hűtőben, szerintem abból. :D

Nekem mindig azt mondta anyum, hogy a csirkével vigyázni kell és ha nincs mélyhűtve, pár napot bír csak.

Ti mit gondoltok, ennétek így belőle?



2021. júl. 29. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Megkóstolod. Ha ízlik megeszed, ha nem nem.
2021. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Fuhh én nem ennék belőle már így, hiába volt hőkezelve...
2021. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Nem mindegy, hogy a 6 nap alatt vákumcsomagolásban volt, vagy szabadon, illetve, hogy amikor vette, mennyire volt friss.

Az sem igaz, amit anyád mondott, ennyire nem kell merevnek lenni.


De az egyetlen módszer, ahogy el lehet dönteni, hogy jó-e a kaja, ha felmelegítve felmelegítve megskótolod. Ha nincs rossz mellékíze, vagy szaga, akkor nyugodtan megehetö.

2021. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Totál szabadon volt amúgy, egy tálban. Nem volt fedve. Azt nem tudom, hogy mikor volt véve sajnos.

De hát megszagolom majd ja, csak félek nem érzem meg, ha valami nem oks.

2021. júl. 29. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne edd meg!
2021. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nincs rendben, akkor nincs olyan, hogy nem veszed észre, annak tényleg SZAGA van!


Ettöl függetlenül, ha elöre elfogult vagy, akkor ne edd meg, úgysem fog jól esni!

2021. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!