Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hi. Hízni fogok?

Hi. Hízni fogok?

Figyelt kérdés
48 kg vagyok,régen elég kövér voltam kb. 1 évig bizonyos gyógyszerektöl de előtte is ilyen sovány voltam és miután abba hagytam a gyógyszer szedést megint így lefogytam. Mostanában kb.1 hónapja falási rohamaim is vannak nagyon sokszor..de 1 kg-t nem híztam még azóta. Ez azt jelenti hogy az anyagcserém jó és nem hízok semmitől bármit eszek? Vagy idővel nagyon hízni fogok ha így folytatom?

2021. okt. 24. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik aztan barmit esznek, egyszeruen nem tudnak hizni. De egyebkent termeszetesen a mertektelen zabalastol hizik az ember es ez idovel egyre rosszabb lesz.

En mondjuk 20 eves koromig tenyleg barmit ehettem, nem hiztam egy dekat se, nade utana mar figyelnem kellett eleg rendesen.

2021. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Hi. Hízni fogsz.
2021. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy előbb vagy utóbb hízni fogsz, mondjuk ez függ több dologtól. A falási rohamok azonban nem a marha jó anyagcsere hírnökei.
2021. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne. Nem fogsz.
2021. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!