Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem tudok kalóriát számolni...

Ha nem tudok kalóriát számolni, akkor miért bingelek?(falásrohamom lesz)

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ideje már számolok kalóriákat, de nem eszek keveset, nem éheztetem magam. Most éppen kb. 2000kcal-t szoktam enni naponta. Amikor nem tudom számolni, mert például családi ebéd van, vagy ilyesmi, akkor falásrohamom lesz. Ha pedig számolom, akkor semmi ilyen nincs. Szerintetek ez miért lehet?

2021. nov. 7. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert számolod alapból és mikor kicsit "elengedheted magad" akkor kijön rajtad ez az elfojtás.Ha néha előfordul nem baj az csak ne legyen rendszeres.Bárkivel előfordulhat ilyen,ez nem olyan nagy dolog.Ha attól félsz hogy emiatt nem sikerül a fogyás akkor feleslgesen félsz mert 1-2 ilyen alkalom nem fogja tönkre tenni.Ha nem sportolsz még akkor ajánlom hogy kezdj neki mert mikor én is kicsit többet eszek akkor nekiállok és szépen lemozgom és így nincs bűntudat és hízás sem
2021. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is mindig így van. Csak nekem akkor is jelentkezik a falásroham ha 1000 kcal felett eszem. Bekapcsol a büntudat,és a "már mindegy" érzés..
2022. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!