Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon válogatós vagyok, mit...

Nagyon válogatós vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsi korom óta érzem a problémát, hogy válogatós vagyok. Alig van olyan dolog, amit megeszek, tudom, hogy mennyire nincs rendjén.

Húst kb. semmit nem eszek, mert a látványa zavar. Leveseket igyekszem elfogyasztani, a zöldségeket viszont elkészítve (a burgonyán kívűl) nem szeretem. (nyersen igyekszem fogyasztani)

Mit tegyek az ellen, hogy változzon?

(az ,,embereld meg magad” kommenteket légyszíves mellőzzétek, próbálkoztam már párszor új ételekkel, stb)



2021. nov. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem válogatósság.

Vizsgáltasd ki magad.

2021. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos pszichés probléma, és ha zavar, akkor érdemes szakembert felkeresni. Én is régebben borzasztó válogatós voltam, semmit nem voltam hajlandó megenni. Aztán az élet rákényszerített, hogy ez másképpen legyen, és felismertem, hogy csak magamnak magyaráztam be, hogy minden mástól hánynom kell.
2021. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor miket eszel?

Meg a hús mellozheto, ha nem akarod, akkor ne eroltesd, de mashonnan viszint be kell vinni a tapanyagokat. Magadra főzöl? Kiserletezz, jo fuszerezessel sok minden eheto, en is finnyas gyerek voltam, disznohust nem ettem, miota magamra fozok, es leszedek minden hartyat, inat, azota megeszem, a gombaval is megbaratkoztam, igazabol keves dolog van, amit egyaltalan nem (pl. tengeru herkentyuk).

2021. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!