Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 187cm vagyok, és 80 kg Skinny...

187cm vagyok, és 80 kg Skinny fatnak mondanám magam,3 hónapja járok edzőterembe.90kgrol indultam már egy pici izom formam van,tudnatok mondani taplalkozasi tanacsokat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Aki kitalálta ezt a skinny fat kifejezést, 30 évig dolgoztatnám uránbányában, utána főbelőném, utána újraélesztetném, majd ismét főbe lőném. Meddig mehetünk még el az elmebajban mi emberek?
2022. jan. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj a kifejezéssel? Egy adott dologra, jelenségre használják, a kérdező érti, mi is értjük, átment az infó.


Én fehérjedús táplálkozást ajánlanék, kalóriabázison tudod nézni a makrókat is, és kalóriát is tudsz számolni.

2022. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyen meg a 2g/tskg fehérjéből, ha azt a mennyiséget tudod hozni, sok szénhidrathoz már nem lesz kedved.
2022. jan. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 10. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!