Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez már elhízás? (kép)

Szerintetek ez már elhízás? (kép)

Figyelt kérdés

17/F, 85kg.


[link]



2022. márc. 27. 16:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Emberek, egy 17 éves srác írta ki a kérdést. Muszáj mindenféle jelzővel illetni? Ha már kiírta a kérdést, az azt jelenti, hogy tenni szeretne ellene. Inkább adjatok neki tanácsokat, hogy tudna fogyni.


Kérdező, fel a fejjel, fiatal vagy, nincs veszve semmi. Kezdj el mozogni és rendben leszel. Nem lesz könnyű, de ha kitartasz, meg lesz az eredménye.

2022. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindent megpróbálok beletenni. :)
2022. márc. 28. 17:12
 23/29 anonim ***** válasza:
45%

Ez már annak számít szerintem.

De nekem például pont az ilyen alkat jön be.


Nem vagyunk egyformák ☺️


Ha fogyni akarsz, akkor csakis magad és az egészséged miatt, ne mások véleményével foglalkozz. Megfelelni úgysem tudsz mindnekinek mert mindig lesz egy kötekedő rosszakaró alak.

2022. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Igen, ez már elhízás szerintem.
2022. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Jólvanna. Nem bántás ez, hanem tény. A kérdező kérdésként írja, hogy elhízott-e?

Hát nincs a családban senki, aki figyelne rá?

Hol van az anyukája? Hogy jutott idáig?

Sajnos rettenetes, ahogy kinéz. Itt senki nem ismeri és úgy néz szembe a hendikeppjével.

Reméljük ezek a "kemény" szavak segíteni fogják, hogy elinduljon az egészség felé, ha már a családja ilyen.

2022. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen ez elhízás.
2022. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
61%
Ebből a szemszögből mondjuk nem mondható meg jól, de talán ez már elhízásnak mondható. Egyébként nem értem a korábbi válaszolókat, szerintem annyira nem komoly az eset, mint azt Ők írták.
2022. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
De komoly, szerintem csúfolják is az iskolában. Digidagi daganat, kergeti a halakat, meg ilyenek mentek a mi korunkban.
2022. márc. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
62%

Azért egy minimális lélek lehetne benned 28-as. Főleg, hogy nem ezt kérdezte.

Az oké, hogy ez komoly elhízás, de nem kell szerencsétlent még ezzel is cseszegetni.

2022. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!