Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlsúly vagy elhízás?

Túlsúly vagy elhízás?

Figyelt kérdés

107 cm a haskörfogatom. 171 centire 95,5 kg vagyok.

16/F



2022. márc. 31. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Elhízás. Lassan már le fog lógni a hasad :/
2022. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magassagodhoz képest igazából mindegy, hogy tulsuly vagy elhizas. A te eseted már inkább elhizas.
2022. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-esnek válaszolva sajnos jelenleg is lóg, ha ez nevezhető annak, így néz ki kb: [link]

(Nem saját kép)

2022. márc. 31. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhízás.
2022. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, jó 25-tel felette vagy az iránymutatásnak vehető "magasság mínusz száznak", ráadásul fiatalon: vagyis nem feltételeznék erőemelői / díjbirkózói sportmúltat, így ez rendesen elhízás kategória, nincs mit finomkodni.

Egyébként megjegyzem, viszonylag egyenletesen és szerencsésen oszolhat el rajtad, mert ennél kedvezőbb számarányokkal is sokaknak van ekkora pocakja, illetve ugyanilyen aránnyal általában nagyobb is, mert a legtöbben inkább csak hasra híznak, pipaszár végtagok kíséretében.

2022. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyu, a Te korodban én is hasnló húsban voltam, viszont nem foglalkozatm vele és msot 26 évesen 162 vok. Testmozgással hogy állsz, mennyit tudsz gyalogolni v lépcsőzni? Én 18 utn indultam hízásnak, amikor kényelmesebb lett az élet: Tesiórák megszűntek, járhattam kocsival, ülőmunka, punnyadás ezerrel és jönnek a kilók.
2022. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!