Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puffad fel a hasam...

Miért puffad fel a hasam csirke rizs kaja után?

Figyelt kérdés

190 cm, 81 kg vagyok, pár hónapja heti 3-4x edzek, régebben is edzettem már rendszeresen.

1.kérdésem az lenne, hogy most elkezdtem csirke rizst enni, de azután is felpuffad a hasam és rendesen nagy marad, amíg egy kicsit ki nem éheztetem magam és ki nem szarom, másoknak hogy nem nő meg kaja után a hasa ennyire?

2.testépítők minek esznek annyi brokkolit? Én nem vagyok érte oda, salátát meg paradicsomot szoktam, nem tök mindegy milyen zöldséget eszel kb?

3.abban meg tudtok erősíteni, hogy amúgy a kinézet full genetika, mert vannak vékony meg vastag csontozatúak, hiába edzek meg kajálok vékony csontúként, ha egy vastag csontú lány alapból vastagabb nálam, kb esélytelennek érzem, hogy nagyobb legyen a karom, edzek rá, kajálok, de csak a hasam nő főként. Másik meg, hogy vannak akiken hamar meglátszik az edzés, alapból nincs háj a hasán, fingom sincs hogy csinálja, pedig nem kardiozik, nem hasazik, szarul is eszik.. full genetika az egész



2022. jún. 9. 09:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Dehogynem tudom, hogy mi az a kalóriaszámlálás :D. Ott van a Yazio app, beállítom hogy hány kg szeretnék lenni és kikalkulálja mennyit kell egyek. De ahhoz, hogy 85 kg legyek 190 cm magasan brutál sokat kell ennem. Ezért is találták ki a porokat, hogy könnyebb legyen bevinni a tápanyagokat. Csak sajnos legfőképp a hasam nő, ha eszem.

Fejlődni fejlődtem, rengeteg mindenen változtattam eddig is, ma edzés után megvolt 4 tojás, kis kolbász (tudom az nem a legjobb), sajt (tudom az sem, főleg hogy van benne egy kis kazein, de egyik edzőtárs szerint nem vagyok férfi, ha nem nyomok be ilyen kajákat is :D). Paprika, paradicsom, retek, teljes kiőrlésű kenyér. Fehérje turmix is megvolt kreatin monohidráttal. Most zabpehely dióval, napraforgómaggal, mákkal, mandulával, rizsfehérjével és rizstejjel. 1 kocka étcsokit is tettem bele, valahol azt olvastam az fogyaszt :D. Harmadik kaja lesz majd a csirke rizs paradicsommal, salátával

2022. jún. 9. 16:20
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin mindenki vérprofi táplálkozási szakértő, és sportszakember.😂😂
2022. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha valamire érzékeny vagy, azt nem csökkenteni kell, hanem TELJESEN kiiktatni!
2022. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!