Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlsúlyos emberek! Ti miért...

Túlsúlyos emberek! Ti miért nem akartok lefogyni?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nincs bajom a túlsúlyos emberekkel, csak egyszerűen nem értem.


Aki túlsúlyos az többet költ ennivalóra, nehezebben mozog, könnyen kifullad, elfárad, és ami a legfontosabb tönkre teszi az izületeit és az érrendszerét.

Gyakorlatilag az életüket kockáztatják.

Nem értem, ennyire szeretnek enni?

Ez náluk olyan mint másnál a drog vagy az alkohol függőség?


2022. jún. 23. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%

10.

Úgy látszik a fogolytáborokba csak egészséges embereket vittek akkor be...

2022. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ja. Kb. pont ezt akartam írni.


Hogy van akkor az, hogy ha én egy beteg dagadt embert bezárok egy ketrecbe és 3 hétig nem adok neki semmit enni és inni is csak vizet ihat akkor le fog fogyni?

Ez hogy lehet?

2022. jún. 29. 15:37
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne felejtsük el, hogy a legtöbb esetben (persze, van kevés kivétel) nem az az eset áll fenn, hogy a betegség váltja ki az elhízást, hanem az elhízás váltja ki a betegséget. Több olyan sikeres fogyási történetet lehet azért olvasni, hogy amikor valaki az életmódját változtatja meg és nem az a célja, hogy x ideig történő sanyargatással fogyjon, majd visszaálljon a korábbi zabálásra, akkor a fogyás mellett a betegségei is gyógyulni kezdenek.
2022. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Betegségtől nincs hízás.

0 kalóriától senki sem hízik. 5 ezertől mindenki hízik 150 kiló alatt. Akkor a 2 között kell legyen mindenkinél egy érték, ahol tartja vagy fogy. Na, a feladat mindössze annyi, hogy ezt nem szabad túllépni.

2022. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a 14-es válaszíró a privát üzenetemre nem reagált. De szerintem a tudja hogy a "Betegségtől nincs hízás." mondatával nagy butaságot írt. Hogy miért? Mint ahogy a 14-es válaszolónak is írtam, így mots nektek is javaslok erről egy érdekes olvasmányt. Ami egy különleges és ritka betegségről ír. Aminek következtében igen is sajnos lehetséges az adott betegségtő elhízni. De aki nekem nem hisz az a következő oldalt olvassa el és tanulmányozza át jól. És nem engem kell le pontozni. Mert igen is létezik az adott betegség, és az adott betegség fő tünete az elhízás, és mellette még sok más tünete is van. Jó olvasást, kívánok hozzá! - [link] - [link] -
2022. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15.

Ez MO-on 500 embert érinthet, a cikkben szereplő számok alapján. Kifogás a további 6 millióra ?

2022. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös én voltam a 14-es válasz író. Nem csak ez az egy ritka betegség létezik. De én azért írtam mert nálam 17-évesn diagnosztizálták a Prader Wili szindrómát. Ugyanis kis gyerek kórom óta el hízott vagyok. És jelenleg is túlsúllyal küzdők. Épp a túl súlyom miatt lett kezdeményezve 17 évesen nálam az endokrin vizsgálat. Ahol sajnos ezt a ritka betegséget meg állapították. De ez csak egy betegség. És igen, ritka betegség. De ezen kívül is lehetnek még számtalan olyan betegségek ami miatt elhízhat az ember. Szóval ha látsz az utcán egy elhízott kövér embert, ne az jusson eszedbe hogy hú de dagat. Hanem az hogy betegség is okozhatja az elhízást. Már eleve önmagában is a kövérség is betegség. Szóval, nem tudhatod ki miért van elhízva! Ezzel megint csak arra akarok rá mutatni, hogy sajnos igen is okozhatja betegség is. És megint meg kell jegyezem ha le pontozol, akkor, aki le pontoz az a saját tudatlanságát pontozza le, és nem az én válaszomat.
2022. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akárhogy csűröd-csavarod, mincs olyan, hogy CSAK egy betegség miatt hízik valaki. Ahhoz mindig szükséges több kalória bevitele, mint, amire az adott szervezetnek szüksége van. A kérdésem pedig továbbra is aktuális, ezek a betegségek 1945 előtt nem léteztek a fogolytáborok lakói között?
2022. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A témához nem akarok hozzászólni, mert totál nem érdekel, de: Ha valaki azt hiszi, hogy egy kövér (vagy bármilyen egészségügyi problémával küzdő, legyengültebb) ember eljutott a fogolytáborig, annak elmentek otthonról. Az már két hónappal korábban kidőlt a menetben, minthogy a Donhoz (vagy bárhová) értek volna. Ami pedig a nácik módszereit illeti: a fizikai terhelésre alkalmatlannak tűnő személyeket eleve a gázkamrába irányították. Már akit még kellett, mert a nyíló vagon is tele volt már halottakkal.
2022. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19.

De, aki ott volt, a 10 millióból egy sem hízott meg. Ez nem gyanús?

2022. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!