Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire lehetek vajon érzékeny,...

Mire lehetek vajon érzékeny, ha a ketogén diétától életemben először elmúltak a felnőttkori pattanásaim?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy fogytam vele kb. 12 kilót az utóbbi 3 hónapban és erre is bevált, életem első szándékos és tervezett fogyását sikerült vele elérnem. De a másik, hogy utoljára 12 évesen volt ilyen tiszta a bőröm :')


Kizárólag húst, tojást, vajat, sajtot és egyes zöldségeket eszem jelenleg. Szóval látom az összefüggést, hogy valami a táplálkozásomban volt, ami a felnőttkori pattanásokat okozta. Mi lehet? Hogy deríthetném ki?


2023. szept. 14. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted dísznek linkelte a másik kretén kérdését?
2023. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Angolul rengeteg van.


[link]

[link]


Összefoglalva magas koleszterinszint, amit csak gyogyszerrel vagy nagyon nehezen lehet visszaforditani. Hosszutavon pedig sziv es errendszeri megbetegedes. Agyi diszfunkciok. Vitaminhianyok amik mar par honap tartoa hiany alatt kifuthatnak hormon, vernyomas, szervi es rakos problemakba.

De hajrá, ha ez minden vágyad, akkor tedd tönkre magad nyugodtan azbegyel kisebb ruhaméretért. Nehogy véletlen egészséges légy

2023. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
45%
Glutén és laktóz okozhat aknét (is), szerintem a 2 közül valamelyik lesz.
2023. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

8-11. Ezt a kicsit fogyatékos kérdést nem én írtam ki. Nem tűnik fel, hogy kicsit más az íráskép, a kifejezésmód? Sem mustárt, sem majonézt nem fogyasztok. Az ételeimet kizárólag borssal (még sóval sem) ízesítem újabban. Szerinted 3 hónap után a gyk.hu-n írnék ki egy ilyen kérdést, amikor a diéta elkezdése előtt jó pár tíz órán át olvastam angolul cikkeket és redditet a témában?


12. Voltam vérlaboron júniusban mielőtt elkezdtem és tervezek menni megint 1-2 hónapon belül. Majd kiderül mennyire rossz a koleszterinem. De fogyás után egy darabig még amúgy is normális a megemelkedett koleszterinszint, mert a test által lebontott zsír részben kimutatható egy darabig még a vérben. Nyilván ez fél évvel a fogyás vége után már nem játszik szerepet a koleszterin értékben, de még pár hónapig kimutatható.


Vitaminhiány nincs és nem is lesz, mert ettől a diétától teljesen függetlenül 5 éve szedek vitaminokat, ásványi anyagokat és egyéb táplálékkiegészítőket, mert azt gondolom manapság a termőföldek túlhasználása miatt az ételeinkben amúgy sem található meg elég vitamin, akárhogy erőlködünk onnan bevinni őket. És nem (adag alapján) kisbabáknak való gyógyszertári vagy drogériai adagokat, hanem sportolóknak ajánlott vitamincsomagokat szedek.

Agyi diszfunkció nincs, nem láttad, hogy pont javultak az agyi funkcióim, sokkal jobban vagyok?


13. Köszi!

2023. szept. 15. 00:41
 15/19 anonim ***** válasza:
A vajat mivel eszed?
2023. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vajat olvasztok serpenyőben és azon készítem el a rántottám vagy tükörtojásom. Kb. 30-50 g vaj 6-8 tojáshoz. Csak így eszem vajat.
2023. szept. 15. 09:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki az étrended a ketóra váltás előtt?
2023. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tápanyag arányokban kiegyensúlyozott testépítő tömegnövelő étrend volt. Sovány húsok, főleg csirke és hal. Hosszú felszívódású komplex szénhidrátok, mint rizs, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, hüvelyesek. Sok zöldség, napi fél-1 kiló. Próbáltam tisztán enni, pl. napi szinten ettem szendvicset, de az teljes kiőrlésű kenyérből, csirkemellből, mustárból és répa/retek szeletekből állt mondjuk. De ha hetente egyszer megettem egy pizzát haverokkal vagy elmentem mamáékhoz ebédelni, akkor sem estem kétségbe és néha mást is ettem, de mondjuk 20-ból 19 étkezésem ilyen egészségesebb volt.
2023. szept. 16. 22:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel volt a baj: " teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, hüvelyesek. Sok zöldség ". Bár nem tudom mit értesz sok zöldség alatt, mert szerintem csak a föld fölötti zöld leveles cuccok nem jók nyersen. A répa meg a retek a föld alatt van és egészségesek. A heti 1 pizza is betehet.
2023. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!