Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányszor és miket esztek egy nap?

Hányszor és miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Szép estét!Pusztán kíváncsiságból kérdezem, na meg azért, mert össze akarom vetni a ti étkezéseteket az enyémmel.Szóval leírnátok nekem, hogy miket esztek egy átlagos napon.Reggeli ebéd stb...

Köszönöm!


febr. 14. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ma reggeli fustolt szalonna, ferherkenyer karalabbal. Ebed paprikas krumpli, utana egy doboz szolo, vacsora pick szalamis kenyer. Mivel most bejottem ejjel 12 oras muszakra, 9 kor, ejfelkor es reggel 3 kor repedtre eszem mgam a csomagolt kajakbol, 1 kilo sajtos pogacsa, meg van idebenn 25 kg pucolt szotyolam (ilyen helyen dolgozom), azt majszolgatom.
febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ma én ezeket ettem: reggeli kimaradt. Ebéd: firenzei rakott tészta. Aztán délután ettem még négy körül krumplilevest. Ma egyenlőre ennyi, de mindjárt eszek még banános rizstejes zabot.
febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 25 kiló szotyit is betolod még ma a kiló pogi mellé? :)
febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Reggeli rántott csirke szárny kávéval kenyérrel, ebéd kínai, vacsora a maradék kínai :)
febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
#1. Ha ezt olvasná a háziorvosom akkor infarktust kapna😁 Engem a 4.5 triglicerid miatt bazirgál,neked mennyi lehet?😉
febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert nagyon vékony vagyok 19 évesen 52 kg.És most már tényleg nem értem, hogy hogyan, mivel jóval többet eszem itt a többségnél.
febr. 14. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Ossze vissza mindig valtozo mit és mennyit.
febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Számolod pontosan mennyit eszel? Gondolom nem. Akkor nem kell csodálkozni.


Én megeszek 2500-3000 kalória körül, és így van egyenlete 700-800 gram hízásom hetente.

febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt 2 hónap amikor számoltam.Heti 500-600 kalóriával növeltem a bevitt táplálékot és mindössze fél kiló jött fel rám 2 hónap alatt.Az utolsó héten 3200-3500 kalóriát vittem be, de semmi....
febr. 15. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

"19 évesen 52 kg"

Nem az a kérdés, hogy hány éves vagy, hanem hogy milyen magas. Én is kb. annyi voltam 19 évesen, de semmi furcsa nem volt benne a 160 centimmel.

febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!