Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a gyomrommal? Tapaszt...

Mi lehet a gyomrommal? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Tegnap óta fura teltségérzetet érzek a gyomromban. Tegnap fájt is egy kicsit, de van egy állandó, nagyon kellemetlen érzésem. Étvágyam sem nagyon van. Nem értem az egészet, mert nem ettem sem sokat, sem nehezet. Egyszer voltam azóta wc-n, nincs hasmenésem vagy ilyesmi.

Mit érdemes ilyenkor csinálni? Van erre valami gyógyszer? Mitől lehet ez?

20/L



febr. 19. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos ? Okozhat ilyet a stressz, túlevés is. Kezdődő reflux, csendes reflux. Jobbulast.
febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ugyanez van, az okát én sem tudom. Akár kevés étkezés után is jön a teltségérzet, az internet persze rögtön a gyomorrákot adja ki erre a tünetre, mint minden más tünetre is.
febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Holnapra jó eséllyel elmúlik. Amúgy Rennie rágótablettát kell tartani otthon. Nekem a puffadáskor a jó meleg tea segít.
febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztosan nem ettem túl, ma direkt figyeltem hogy kevesebbet egyek. Refluxról nem tudok.

Az orvossal még kicsit várnék, szerintem úgyis lepattintana, mert ezenkívül nincs más kézzelfogható

#2 neked mióta tart?

febr. 19. 20:11
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, akkor szerintem holnap veszek egyet. Vény nélküli?
febr. 19. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Két napja tart, kettes válaszoló vagyok.
febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rennie tabletta pont a reflux tünetei ellen van. Igen, vény nélkuli.
febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valoszinu valami etel miatt megrontotta a gyomrod es emiatt puffadsz
febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a tablettát, nem lett jobb. Azóta is tart
febr. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!