Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Teljesen mindegy ha halomra...

Teljesen mindegy ha halomra eszed magad szénhidrátból, csak a kalóriadeficit számít és csokikockás lesz a hasad úgy is?

Figyelt kérdés
márc. 7. 10:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10


Persze. Jelenleg úgy 93-94 kiló vagyok és 2000 - 2400 kalória között eszem naponta, heti négyszer edzek. És ezt csinálom már 3 hónapja. És nincs kocka hasam.


Tavaly 5 honapig csináltam ugyanezt és nem lett kocka hasam.

márc. 7. 12:06
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok zsírdisznó, kisebb nagyobb kihagyásokkal már 20 éve edzem naturálban. Magasságom is van tehát nem zsírból vagyok 93-94 kiló.
márc. 7. 12:12
 13/17 anonim ***** válasza:

Ebben az utemben kb havi 1.5 kilot tudsz fogyni.

Ha majd leszalkasitasz 10et akkor lesz kockahas. Ha akkor sincs akkor az edzes a rossz

márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13


De nyilván nem akarok 83 kilóra lemenni mert egy 187 centis embernél az úgy néz ki, hogy életében nem edzett :))

márc. 7. 12:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nem látszanak a kockáid nyilván nem vagy elég szálkás. Egyébként pedig ilyen magassággal ez a 93 kiló rengeteg ha kockahasat szeretnél. 15 szazalék körüli testzsírnál van a kockahas ez meg 20 feletti neked akkor is ha huszonéve edzel.

A 2000-2400 kaloria meg iszonyat pontatlan. Ilyen magassaggal 2700 kcal koruli a sulytartasod szoval 2200zal tudnal fogyni. Ha ahelyett tobbszor van 2400 az felezheti a fogyási utemet.

Amig elmélkedsz nem lesz jó. Edzés, fehérje, deficit. Máshogy nem megy a szálkásítás. És akár tetszik akár nem, 187 magassággal ekkora sportmúlttal minimum 10 de inkább több kilót kéne fogynod a kockákhoz.


Az edzőpartnerem 175 cm, és 73 kiló alatt látszanak a kockái pedig ő se ma kezdte.

márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon leredukálva a dolgot, végül is igen.

De azért jobban jársz, ha kellően változatosan eszel.

márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
175 centiméteres magasságomhoz 65 kg vagyok már 35 éve. Világéletemben kockahasam volt, pedig nem edzek különösebben. A pénzkereső tevékenységem ülőmunka, amúgy kertes házban lakva a gyereknevelés, a gyerekekkel való mozgás, sportolás, focizás és a kerti-, a ház karbantartásával kapcsolatos melók, ezek a fizikai aktivitásom. De a mértékletes evés, a vegyes étrend segített tartani a súlyomat.
márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!