Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hónapok óta nem tudom a...

Hónapok óta nem tudom a zöldségeket megemészteni. Hasonló tapasztalat van?

Figyelt kérdés
Gasztronómiára még várnom kell egy hónapot. Addig is jó lenne valami megoldás

ápr. 15. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne erőltesd. Lehet valami gyulladás, ami miatt kímélni kéne és nem a nagyon rostos ételeket enni.
ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz ez alatt?
ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
#2 Mit értene? Amennyire megrágja a zöldségeket, ugyanúgy köszönnek vissza a másik oldalon. Ezt jelenti a nem megemésztés.
ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Vagy mondjuk csak szokott puffadni, és ezt a puffadást a zöldségfogyasztásnak tudja be. Nagyon nem mindegy, hogy valamit megemésztetlenül kiszarsz, vagy hogy néha puffad a hasad, és ez szerinted ezért az összes zöldség felelős. Ezért lenne jó, ha nem te okoskodnál itt a nulla tudásoddal, hanem a kérdező írná le pontosan a tüneteit és percepcióit.
ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Én nem okoskodok neked, te vagy az értetlen. A kérdező azt mondta, nem emészti meg. Akkor vagy kihányja (de akkor azt írta volna), vagy úgy nyomja ki, ahogy volt. Ha meg a kérdező nem így gondolta, akkor írjon ki normális kérdést. De azt nem értem, hogy a kérdező általad vélt pontatlansága miatt miért nekem kell beszólnod.
ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hármasnak van igaza. Nagyjából úgy távozik ahogy rágás után bemegy.

Mi nem volt egyértelmű???


#4 Akkor azt írtam volna. Te valami nagyon fura ember vagy, egy mondatot nem tudsz értelmezni viszont másokkal kötekedni az persze megye.

ápr. 15. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kérdeztek vissza, mert rengetegszer kiderül, hogy a "nem tudom megemészteni" azt jelenti azt illetö számára, hogy puffad töle, esetleg nem esik jól neki, nem szereti és nem azt, hogy tényleg nem megy.


Másrészt nálad lehet, hogy egyszerüen nem megfelelöen rágod meg a zöldségeket, igazán darabok nem maradhatnak, a rágás akkor elégséges, ha az adott élelmiszer pépszerü. Akkor meg nem találsz darabokat a végtermékben.


De ha ez újabb dolog, akkor mindenképpen érdemes orvossal konzultálni.

ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!