Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan erősödhetnék? 180...

Hogyan erősödhetnék? 180 cm magas 58 kg vagyok 34 éves férfi. Étrendem változatos az édesség az gyakran szerepel benne, de szoktam gyümölcsöt, zöldséget is enni. Nem vagyok nagyevő.

Figyelt kérdés
ápr. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

"Nem vagyok nagyevő."

Pedig a tömegnöveléshez az elengedhetetlen, és az izomnöveléshez megfelelően progresszív súlyzós edzés, jó étrend valamint regeneráció szükséges. De kezdj el edzeni, majd megjön az étvágy is...

ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

AZ "édesség"-töl nem fogsz hízni, erösödni!

Ha erösödni akarsz, akkor az édességeket csökkentsd, helyette fogyassz fehérjedús élelmiszereket ÉS feltétlen kezdj el sportolni

ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a "tömegnövelés", "tömegelés" kategóriákban is olvashatsz jó tanácsokat, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot ajánlott fogyasztani (hasznos szénhidrátot, nem édességet).
ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg a kalóriaszámolásról és a progresszív túlterhelésről még csak nem is hallottál, és fogalmad nincs a sporttáplálkozásról vagy az edzésprogramozásról, addig mit vársz?
ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
180 centihez legalább 66 kilónak kéne lenned vékonyként is! Itt valami brutális gond van!
ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!