Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor anorexiás lennék...

Most akkor anorexiás lennék (nem hiszem, de képekkel együtt raktam föl. )?

Figyelt kérdés

ősszel leszek 15,172 cm és 54-56 kg vagyok...Mindenki azt modnja a környezetemben hogy már kórosan sovány vagyok.Én nem így látom.Mindenben akaratlanul is a kcalt számolom,és ha többet eszek akkor mindig bűntudatom van,van amikor sírok is miatta,de NEM hánytatom magam vagy ilyesmi!Ráadásul menszeszem több,mint 6 hónapja nincs(most olvastam,hogy ezek a tünetei neki az előbb és szószerint elküldtek orvoshoz -.-")...akkor most tényleg én hülyültem meg vagy más is úgy gondolja,hogy se nem kövér se nem sovány testalkatú vagyok?

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 22. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen normális a súlyod, ne aggódj.

Közöd nincsen az anorexiához. A te korodban én is sírtam néha és én is folyton kcal-t számoltam. Hidd el, ez csak egy kis zavar a fejedben, de nem vagy beteg. :)

2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

AKI AZT MERI MONDANI, H JÓ ALAKJA VAN, MIKÖZBEN MÁR FÉL ÉVE NEM MENSTRUÁL, FELKERESEM ÉS KINYÍRBÁSZOLOM!!!


Enni kell, hízz, különben tényleg nem lehet majd babád. Amúgy az oldali képen látszik, mennyire semmi alakod nincs. :( Segged, pl. semmi. :(

2011. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok csak neki, h jó alakja van, majd nem lehet soha várandós. Apám, elég nagy baj van ezzel a világgal. Kérdezz meg egy normális pasit, ő majd megmondja a frankót - h hízz.
2011. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%

A szőrt leszedhetnéd a hasadról, undorító...

Am nem vagy anorexiás, irigykednek, mert nekik nincs ilyen derekuk, és hasuk. Ha picit edzesz rá(sportolj), bombanő is lehetnél, ja és le a szőrrel, fúj.

2011. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Ne hízz, hülyék:D

Sportolj, táplálkozz egészségesen, és fejezd be ezt a hülye kalóriaszámlálást. Keress fel egy nőgyógyászt:S

2011. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%
Nem vagy anorexiás, de vékony vagy , ne fogyózz egyél nyugodtan , inkább sportolj valamit.. a menstruációddal pedig látogass meg egy endokrinológust.
2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
normál testalkatú vagy. mivel nem sportolsz azért puha. ne az étkezések után siránkozz hanem kezdj el sportolni.
2011. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alakoddal van a baj, hanem azzal, hogy nem menstruálsz fél éve. Sürgősen orvoshoz kéne menned. Nem is értem eddig hogyhogy nem voltál. Ez nagyon nem játék.

+ a fejedben is rendet kéne tenni, hogy ne legyen bűntudatod, meg ne sírj amiatt, hogy többet ettél.

2011. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Ha így folytatod bizony közel kerülsz az anorexiához!15 évesen már nőiesebb csípődnek és popsidnak kellene lennie.SOVÁNY VAGY!!!!!!Ne fogyozz tovább mert tönkre teszed a testedés és a lelked is!Vigyázz az alakodra,hogy ne hízz el,de attól TE NAGYON!!!! messze vagy!
2011. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy anorexiás, a mnstruációd viszont aggasztó, el kéne menned egy kivizsgálásra, mert sokminden okozhatja, nem csak anorexia. Lehet pl hormonbetegség is...pajzsmirigy alulműködés, v valami hasonló. Ami fontos, h mihamarabb lásson orvos, és menj el egy vérvételre.
2011. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!