Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Halolajról valaki valamit...

A Halolajról valaki valamit tud írni? Mire jó, jó-e egyáltalán? Stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam magam, de semmilyen változást nem éreztem. A gyereknek viszont jót tesz: nem a tablettás változatok, hanem a dr chen féle "kanalas".
2011. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem a magas triglicerid (vérzsírszint) miatt kellene szednem,mivel a gyógyszerek nem használtak és már nem akarok több gyógyszert beszedni. Ezt ajánlották. A további válaszokat és észrevételeket is szívesen venném. Üdw,: Kisili
2011. júl. 13. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem familiaris hypercholesterinaemiam van, ergo magasabb az LDL szintem es kiprobaltam a halolajat es az osszes verzsirom erteke jobb lett. De tenyleg csak a Dr. Chen-es jo. Tenyleg segít.
2011. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a Juvita-tól az Omega 3 Halolaj nem is lesz jó? Szerintetek váltsak? Nekem az LDL, és a HDL szintem is jó, a vérzsírszint (Trigliceridek)a magas.
2011. júl. 14. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!