Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan gyógyszert kell szednem...

Olyan gyógyszert kell szednem ami kicsit kikészíti a gyomrom. Milyen ételekkel kímélhetném?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is étel, de van valakinek ötlete, mi az ami jó a gyomornak?
2011. júl. 28. 13:20
1 2
 11/19 anonim válasza:
Arra figyelj oda, hogy amikor beveszed a gyógyszert ne legyen üres a gyomrod,mert így jobban károsít,szóval evés után vedd be a tablettát.
2011. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de én úgy tudom, hogy ez a hormon úgy került forgalomba, hogy nincsenek biztos adatok azzal kapcsolatban, hogy miféle problémákat okozott egyes embereknél. Ha te ennek ellenére beszeded, akkor vess magadra.

A mi családunk tíz éve nem szed be egyetlen gyógyszert sem, mert nincs rá szükségünk. Úgynevezett nagy dózisú vitaminokat szedünk, amikről elterjesztette a gyógyszeripar hogy mérgezőek, ahhoz képest igencsak nagy javulásokat értünk el a szedésükkel.

Vigyázz, mert nem biztos hogy amit az orvos közöl veled az úgy is van, vagy vigyázz, mert nem mond el mindent az általad szedett gyógyszerekkel kapcsolatban. Kíváncsi lennék rá, mit mondana ha rákérdeznél arra, hogy honnan lehet tudni, mennyire veszélyes ez a Medrol, nem zavarja-e össze az egész hormon-háztartásodat? Mit válaszolna? Mire alapozná a válaszát? Hiszen még a betegtájékoztatóban is le van írva, hogy nem tudják pontosan milyen mellékhatásokat is okozhat ez a hormon készítmény. Milyen jogon írhat fel egy orvos egy olyan készítményt, amivel elősegíti más betegségek megjelenését nálad?

Persze gond egy szál se, mindenre tud neked felírni valamit.

Számtalan természetes módszer létezik akár az allergia, akár más immun-rendszer-béli probléma kezelésére, miért nem kutattok egy kicsit, (mert hát manapság ezek a módszerek jól el vannak rejtve )hogy megvédjétek magatokat a gyógyszeripar gyilkos tevékenységével szemben?

2011. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszönöm a választ neked is, de nem tudom mennyire vagy tisztában az ITP betegséggel, ez azért nem olyan mint egy allergia. Nagyon sokat olvastam utána, és ahogy tudom, többféleképp is segítem a trombocitáim számának növekedését, de ha egyszer az orvosok azt mondják szednem kell a Medrolt, akkor én nem fogok harcolni hogy márpedig nem szedem, hiszen NINCS jobb ötletem. Nem értek hozzá, mert én nem vagyok orvos, csak természetes dolgokkal tudom segíteni a gyógyulásom mint pl. céklalé, de ha egyszer nem értek a gyógyszerekhez, nem fogok kötözködni hogy már pedig milyen orvosok vagytok ti.
2011. aug. 10. 14:45
 14/19 anonim ***** válasza:
Uccsó, ha a Lenkeit népszerűsíted, akkor ki kell ábrándítsalak, az ő rohadt drága nagy dózisú vitaminjai is átverések, mert sokkal olcsóbban, sokkal jobb összetételben lehet ezer éve kapni a sportolóknak való nagy dózisú vitaminokat.
2011. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bár ez kb. az össze bioboltos gagyi vitaminra igaz.
2011. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, mi a Lenkeis vitaminokat szedjük. De veled ellentétben nem gondoljuk azt hogy drága. Én ugyanis utána néztem az összetételnek itt is ott is, és bizony vannak eltérések, méghozzá elég számottevő eltéréseket találtam. Mutass nekem olyan általad említett vitamin-készítményt, amelyikben minimum annyi B1 vitamin van, mint a Lenkeis-ben. Mutass olyat, amelyikben az összes szükséges nyomelem ott van, és mutass olyat, amiben a kalcium-magnézium-arány, és mennyiség olyan kiegyensúlyozott mint az enyémben.

A B1-vitamin nagyon fontos az agy számára, hogy a napi stressz-helyzeteket bírjuk "cérnával". Hiába eszed a nagy mennyiségeket más vitaminokból, ha a B1 mennyisége kevés azokhoz képest. Előbb pontosítsd az ismereteidet, és utána mondj véleményt.

2011. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
De te is pontosíthatnád 56%-os, ha már ilyen választ adsz a kérdezőnek
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Természetesen senki nem mondhatja hogy ne szedd be a gyógyszeredet. Ez nem is volna fair. De. Azt sem tilthatja meg senki, hogy elolvass olyan oldalakat, amik esetleg segítségedre lehetnek. Ezért javaslom, nézz utána annak, hogy milyen problémákat okozhatnak a hiány-állapotok. A probléma az, hogy az orvosok úgy tudnak csak gondolkodni, hogy "valami okozza" a betegségeket. Ezzel szemben van egy másik megközelítési mód, azaz mi van, ha "valaminek a hiánya" okozza a problémáinkat? Konkrétan valamilyen tápanyag hiánya. Ezek, az emberek számára nélkülözhetetlen anyagokat jelentik, ilyenek a vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek. Ezek közt vannak amiket elő tudunk állítani mi magunk a szervezetünkben, de vannak olyanok amiket csak táplálkozás útján tudunk bevinni. Ezek a vitaminok rendszerben működnek, egy olyan kifinomult rendszerben, hogy ha csak az egyikből szenvedünk hiányt, már borul az egész mechanizmus. Példaképpen említeném a C-vitamin hiányt, ugyanis ennek a vitaminnak a hiánya a leggyakoribb. Enyhe C-vitamin hiány tünetei:fogínyvérzés fogmosáskor, hajszálerek elpattanása a bőr alatt, fáradékonyság, elhízás. Tartósan fennálló C-vitamin hiány jelei: érrendszeri betegségek megjelenése, csontritkulás, szívproblémák, magas triglicerid szint, magas vérnyomás, rák ....stb. Viszont ha élelmiszerek útján szeretnél hozzájutni a szükséglethez, akkor ma már akkora mennyiségeket kellene pl. gyümölcsökből elfogyasztani, amekkorára képtelen az emberi gyomor. Ez amiatt van így, mert manapság már sajnos igencsak lecsökkent a terményeink vitamin tartalma. Aki ezt nem hiszi el, annak javaslom nézzen utána magyar kutatók publikációinak, amiben közlik ezeket a lesújtó eredményeket.

A Lenkei vitaminokkal semmi baj sincsen, nekünk ez vált be a legjobban. Ha mások a másik fajta valóban hatásos vitamint szedik, azzal sincs semmi baj. Szerencsére az ellentábor próbálkozásai sorra mind kudarcot vallanak, megpróbálják ellehetetleníteni az ilyen felvilágosult elméket mint dr Lenkei is, de nem sok eredménnyel, mert már sokan vagyunk akik megtapasztaltuk vitaminjaik szedésének pozitív eredményeit.

És szeretném ha eszetekbe jutna egy híres kutatónk Szent-Györgyi Albert mondása, amely nagyjából így szól:a vitamin olyan anyag, amely akkor okoz betegséget, ha nem esszük meg!

2011. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ma 20.48:mire gondolsz pontosan, szívesen válaszolok ha konkrét kérdésed van.
2011. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!