Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az, hogy a McDonalds kaja...

Mi az, hogy a McDonalds kaja műanyag, meg ezek a sületlenségek? Semennyivel nem károsabbak, mint amiket a boltban meg lehet venni. Hús, zöldség és zsemle, és ennyi. Meg ezek a tévhitek, hogy mennyire egészségtelen 1-1 hamburger zsemle. Vicc.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 18:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen embereknek mint amilyen te vagy hiába hoznak fel észérveket, mindig találnak a másik oldalról hogy "de ez meg az meg amaz is ugyan ilyen rossz". Ne ezzel foglalkozz, mert az ellenoldalt támadni alapból félig a kudarc elismerése. Inkább támaszd alá érvekkel, személyes tapasztalatokkal vagy mittudomén mivel hogy a mekis kaja miért is nem egészségtelen.


És egy nagyon lényeges dolgot elfelejtettél. A mekiben nem csak "sajtburger" van, ahogy te fogalmaztál hús, zöldség és zsemle is ezenkívül krumpli sajt stb. csomó olyan dolog ami miatt az összehasonlítás 1 hónapnyi salátaevéssel baromság. Ha a salátához annyi összetevőt választhat a kísérleti alany amennyi a mekiskajáknál van, csak éppen azok "egészségesek" lennének még javulna is egy hónap alatt az illető egészségügyi állapota.

2011. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Jó, megnéztem a ilmet, valóban nem egészségtelen kaja a mekis kaja, de azért valljuk be, hogy ez a film is kissé rossz oldalról közelíti meg a dolgokat.

Nem egy átlagamerikait kellene alapul venni, a napi 2000 lépésével, hanem vegyük figyelembe, hogy sokan a mekis kaja mellett napi szinten sportolnak, és azok valóban nem esznek sokkal többet, mint 1-2 sajtburger és 1 kiskóla, és ha az illető ezt a kísérletet rendszeres testmozgás mellett végezte volna el, több, mint valószínű, hogy maximum plusz 2-3 kilót szedett volna fel, ami majdnem minden kajánál feljön, ha 1 hónapig nem mozognál.

2011. aug. 20. 12:48
 13/28 A kérdező kommentje:

valóban nem egészséges*

bocsi =)

2011. aug. 20. 12:49
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg létezik ember, aki heti 3-4 alkalommal képes megvenni egy Mc Donald's-os menüt?

Én biztos sajnálnám rá a pénzt.

Alkalmanként meg nem hiszem hogy ártalmasabb, mint az otthoni sült krumpli vagy szalámis kenyér.

2011. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%
A fogyasztói társadalom, amelyet az emberek 'szabad' akaratukból tartanak fenn. Siralmas ez a 21. század :S
2011. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A super size me engem sem győzött meg, holott tudom h egészségtelen. De napi 3x megenni egy nagymenüt....na ez a mennyiség az ami katasztrófa!! Ha ezt rendes húsból és tepsis krumpliból eszi akkor is elhízik és ugye az se tesz jót az érrendszernek, stb. Nem azt mondom érdekes film, és tudom én h a meki nem egészséges, de a film manipulatív és sarkított. Nem nevezhető doku filmnek.
2011. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát én a szagától is rosszul vagyok. A házilag készített hambi sokkal finomabb. Amúgy sem eszem fehér lisztes állományjavítós ízfokozós(ezért szereted) kankedliket.
2012. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Szerintem ezt nézd meg:www.macosz.hu/mc-donald-s.html
2014. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

[link]

ezt olvasd el/nézd meg :)

2014. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
0%
amerikába volt egy 20 éves sajtburger, és semmi baja nem volt, ugy nézett ki mint amit a mc donaldsba kapsz, ha igazi kaja lene akor a penész ,már rég megtámadta volna a kaját, de mint kiderült nem igazi hanem müanyag
2015. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!