Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan gyümölcsök...

Vannak olyan gyümölcsök és/vagy zöldségek amik hizlalnak? Melyikek ezek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kukorica az mindenképp hizlal abban a legtöbb a szénhidrát :) 100g-ban 24g

Esetleg még burgonya.

Banán 100g-ban 24g szénhidrát :)


De ahhoz sokat kell enni hogy hizlaljon.

2011. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kukorica az szerintem gabona, nem zöldség.

Banánból valóban lehet elég sokat enni, de mértékletes fogyasztása nem gond. Még kalóriaszámolós diétába is bele lehet illeszteni. Mondjuk lefekvés előtt 3-4 banán az nem jó, de regelihez egy, vagy tízóraira 1-2 önállóan, vagy banánturmix... szóval óvatosan kell vele bánni, de nem ellenség.

2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is banánról meg a krumpliról tudom, hogy kicsit kilógnak a sorból. De az biztos, hogy jobban jársz, ha 1 egy banán eszel meg, mint egy csokitortát. :D
2011. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösszencs :)
2011. jún. 7. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hizlal a szőlő,mérsékelten hizlal a szilva,sárgabarack pld.Zöldségek közül a borsó.
2011. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hihetetlen idegesítő, hogy pont azok hízlalnak (amiket feljebb is felsoroltak) amiket szeretek..:D Nem eszek sok zöldséget, mert nagyon nem bírom őket, amit meg igen, az naná hogy pont kilóg a sorból.:D
2011. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szilva nem hízlal. Tapasztalat.


Még vagy tíz évvel ezelőtt sikerült elrontanom az életemet ey kicsit, és úgy alakult, hogy nyár végén ott álltam munka és pénz nélkül, és nem tudtam kölcsönkérni se. Volt egy időszak, amikor napi négy szem héjában főtt krumplit, négy tojást, és irdatlan mennyiségű szilvát ettem. (Tojás és krumpli azért volt ennyi, mert számolnom kellett a pénzt fillérre, szilvát meg szedtem a szőlőhegyen, meg a faluban több helyen, ahol megengedték)

Annyit ettem mindig, hogy nemvoltam éhes, és mégis fogytam.

És a többi is gyanús, hogy nem hízlal. Tudományos mayarázatot nem tudok adni, sajnálom :( Viszont ha valaki jelentkezik, aki azt mondja, hogy mértéktelen gyümölcszabálással (kivéve banán) tényleg hízott, akkor azzal elbeszélgetnék, hogy hogyan csinálta. Tényleg. Nem kötözködésből, hanme mert kiváncsi vagyok.

2011. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet h nem pont ezektől a növényektől fogytál le,1000 más oka lehet,idegesség vagy betegség,bármi,vagy lehet ilyen sovány típus vagy,de az is lehet h tényleg ezektől,szal nemtom :D
2011. jún. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!