Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy titokzatos betegségben...

Egy titokzatos betegségben szenvedőnek hogyan tudnánk segíteni, kideríteni mi lehet a baja közel 40 évhez, még 40 kg sincs, így hogyan lehet élni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom születése óta eddig ki nem derített betegsége miatt állandó görcsös rohamok, fulladásos-, asztmás tünetekkel küzdő betegségben szenved. Ezek miatt már többször rohantak vele az ügyeletre. Már kipróbálták az ezoterikus gyógymódokat is,kisebb nagyobb sikerrel. Gyakran előfordul, hogy félelmében csak 2-3 naponta eszik, mert fél a következményektől. A fentiekben leírtam a súlyát a korát./Már arra is gondoltunk, hogy egy hipnózisos vizsgálat alá kellene vetni magát, hátha valamit ki lehetne deríteni, ami ennyire rányomta az életére bélyeget. Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, ötlete írja meg véleményét.

2012. jan. 5. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászat!!!!
2012. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
és pszichiátria!
2012. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen a természetgyógyászatra már egy egész vagyon rá ment.Ideig-óráig tartott, amíg a hit el nem fogyott.Még a szellemgyógyászat is sorra került,a lakás bemérése, a rossz szellem elűzése, de úgy látszik mind hiába.Újra és újra kezdődik minden elölről.A családalapítás,szülés ezek után szóba sem jöhet. Az elkeseredés már mindent felül múl!!!
2012. jan. 5. 23:32
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Drasztikusat ajanlok es nem lesz olcso, de a szcientologiai egyhaznak van auditalas programja. Az felszabaditja azokat a blokkokat amiket lehet, hogy meg magzat koraban szerzett az egyen, es miutan a blokkot feloldta, a betegseg megszunik.

Sajnos az egyhazrol csak rosszat hallani es biztos ratok akarnak majd tukmalni egy csomo konyvet meg egyeb tanfolyamot, de egy kerdest meger.

Tudom, hogy az auditalas mukodik, csakhat az a franya egyhaz ne lenne az utban.


Ha ertesz angolul (vagy szlovakul v. csehul) akkor ezt nezd meg:

[link]

2012. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"2-3 naponta eszik, mert fél a következményektől" Ezt hogy értetted? Ha nem eszik, nincs panasza?
2012. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy annyira kevés vitamint visz be a szervezetébe, hogy a nádszál is vastagabb,mint Ő.Úgy néz ki,mint aki anorexiás, de náluk az van, hogy ők magukat hányatják, míg itt a szervezete nem tűr meg sok mindent!
2012. jan. 6. 14:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Most akkor az ételek okozzák a problémáját?

Vizsgálták már ételallergiára? Gluténérzékenységre? Ezek kiválthatnak olyan tüneteket, amiket írtál.

2012. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindent vizsgáltak, minden érdemleges helyen voltak, de sehol semmi eredmény!!!
2012. jan. 6. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a szcientológusra, egy egész életen át tartó rabság lehet az eredmény, még akkor is, ha nem múlik el.


Fordulj a Riroszhoz, ott talán ismerik a tüneteket.

2012. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat,a tanácsokat. Azt gondolom, felkeltette érdeklődésünket a Rirosz,megpróbáljuk felvenni velük a kapcsolatot,hiszen egy 40 körüli ember még nem adhatja fel,addig még egyetlen remény is van. Erről egyébként én sem hallottam,de megkerestem a neten,talán van remény!
2012. jan. 6. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!