Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy titokzatos betegségben...

Egy titokzatos betegségben szenvedőnek hogyan tudnánk segíteni, kideríteni mi lehet a baja közel 40 évhez, még 40 kg sincs, így hogyan lehet élni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom születése óta eddig ki nem derített betegsége miatt állandó görcsös rohamok, fulladásos-, asztmás tünetekkel küzdő betegségben szenved. Ezek miatt már többször rohantak vele az ügyeletre. Már kipróbálták az ezoterikus gyógymódokat is,kisebb nagyobb sikerrel. Gyakran előfordul, hogy félelmében csak 2-3 naponta eszik, mert fél a következményektől. A fentiekben leírtam a súlyát a korát./Már arra is gondoltunk, hogy egy hipnózisos vizsgálat alá kellene vetni magát, hátha valamit ki lehetne deríteni, ami ennyire rányomta az életére bélyeget. Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, ötlete írja meg véleményét.

2012. jan. 5. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 17:07 - okos, ha elolvastad volna rendesen a hozzaszolasomat, akkor kiderul hogy NEM vagyok szcientologus.

A technologiaval semmi baj! Az egyhazzal vannak a gondok. De szerencsere ma mar az egyhazon kivul is hozza lehet ferni a technologiahoz es ugyanolyan hatasos az eredmeny (csak talan dragabb).

Attol mert meg nem ertesz egyet velem, nem biztos hogy csak az az igaz, amit te annak gondolsz. Foleg ugy, hogy szerintem fogalmad sincs a technikarol :)

2012. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én tudok ajánlani valakit, aki lehet hogy tud segíteni. Ha érdekel leírom priviben.
2012. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jajjjjjjjjjjjjjjj!csak a szcientológiát NEEEE!!!onnantól kezdve már teljesen vége mindennek!!!
2012. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem érkezett meg a privát üzenet. VÁROM!!!!
2012. jan. 7. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!