Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan éhes vagyok. Miért?...

Állandóan éhes vagyok. Miért? (bővebben lent! Extra fontos! )

Figyelt kérdés
Szóval, ahogy írtam, állandóan eszem. Illetve nem eszem állandóan, de mindig bennem van az éhség érzet, mígnem egyszer elkezdek enni, de akkor csak nehezen bírok leállni. Mondjuk két szendvics után, még mindig éhes vagyok stb.. Nagyon ritkán érzem, hogy jóllaktam, akkor is, olyan 20 percig.. Van olyan, amikor már nagyon fáj a hasam, akkor már természetesen nem eszem, de akkor viszont fáj. Kérlek mondjátok el, miért van ez, illetve el kell-e mennem orvoshoz. 13/l
2012. márc. 21. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elmenned orvoshoz

13 évesen ez egy teljesen normális jelenség


no de nekem aki már 30 elmúltam ugyanezekkel a tünetekkel küzdve hááááááááát lehet hogy el kéne mennem...

2012. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nincs elég akaraterőm, hogy ne egyek, és ezzel természetesen hízom is..
2012. márc. 21. 21:14
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegségre is utalhatnak a tünetek. Egyébként, ha sok gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel (pl. kenyér, liszt, péksüti, fehér rizs, cukros dolgok, tészta, banán, burgonya, stb.), azok csak hirtelen energiát adnak, gyorsan felnyomják a vércukor szinted, ami rövid időn belül baromi hirtelen leesik. Ez okozza a fokozott éhség érzést. Ha teljes kiőrlésű dolgokat eszel, vagy barna rizst, cukormentes és fehér liszt mentes dolgokat, illetve zöldséget, gyümit, zabpehely, zabkorpa, stb. amikben sok a rost, az eltelít és hosszabb időre egyenletesen lát el energiával. Így nem leszel éhes csak kb két óránként.
2012. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a rizs kivételével az összeset szeretem :/ :D
2012. márc. 21. 21:20
 5/20 anonim ***** válasza:
ön kontroll. ;)
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz vagyok benne :(
2012. márc. 21. 21:28
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Hármas vagyok. 13 éves vagy, még nem késő változtatni. Ha így folytatod, borzasztóan fogsz kinézni és 30 éves korodra egy halom betegséged lesz. Mozgásszervi, érrendszeri, stb. Olvas el Schobert Norbi könyveit az update rendszerről. Megváltoztatja az életed és elég motivációt ad az írása.
2012. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nee ne sobert norbizunk.. ő is csak a pénzre megy.. :@

Menj ki! Mozogj! basszus itt a tavasz..Hahóó

én alig vagyok bent mióta jó idő van..

2012. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De a futás nem megy, más sportot pedig nem tudok csinálni :D
2012. márc. 21. 21:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni?!

A kommentjeidből ítélve nem is akarsz.

Te lehetsz az az "egész nap gép előtt ülök és zabálok majd 20 évesen 30 féle betegségem lesz típus.. -.-"

És miért nem tudsz futni??

Mert nem is akarsz?!

2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!