Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni (legalább...

Hogyan tudnák hízni (legalább egy kicsit)?

Figyelt kérdés
16 éves vok és jó ha vagyok 50kg. Nagyon finnyás vagyok, semmi étványam szinte. Mit tudnák csinálni? Esetleg étvány növelő? [(mit ajánlotok?)] Kérlek segítsetek! Köszönöm a válaszaitokat!
2008. ápr. 27. 11:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és kb 172 cm magas és most leszek 17 nemsokára.
2008. ápr. 29. 14:40
 12/23 A kérdező kommentje:
Jah köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 29. 14:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ilyen választ írok: igyál sok kólát, tuti hízni fogsz tőle. Én nem sokat eszek,viszont sajna víz helyett kólát iszok és bizony 95 kg vok. Csak az a baj vele,hogy sok káros hatása is van, aki viszont kólázik az tuti hogy nem sovány,csak addig kéne innod míg össze nem szeded magad. Nem szabad túlzásba esni mert nehéz róla leszokni.
2008. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A kóla tényleg hízlal, de sajnos annyi káros anyag van benne, hogy nem javaslom. Arról nem is beszélve, hogy a fogaidat negyon szétbarmoja a szénsav és a cukor együttesen.
2008. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal ha 50 kg vagy? Én 17 vagyok, és 46kg. Mondjuk attól függ milyen magas vagy.
2008. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja bocsi most olvastam hogy fiu vagy 172...
2008. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az, hogy nagyon vékony vagyok :'( :S
2008. máj. 7. 07:26
 18/23 anonim válasza:

Szerintem az 50 kiló nem olyan kevés, én 20 évesen 166cm és 45 kiló vagyok, vékony vagyok de azért nem nézek ki anorexiásnak...Én is szívesen híznék 5-6 kilót de nem jön fel (családi örökség a soványság)...

16 évesen még senkinek se kéne hízó/fogyókúrázni, mert tönkreteszi vele szervezetét és később csak sokkal rosszabb lesz...

2008. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Ohh én se láttam h fiú vagy ... de mivel még csak 16 éves vagy így még fejlődésben vagy, úgyhogy nem kellene ilyeneken gondolkoznod,nekem is volt néhány fiú osztálytársam aki elsőben még nagyon vékony volt, aztán 4.re megpocakosoadott :D

Egyél amennyi jól esik és sportolj...

Egy bnőm 16 kilót szedett fel mikor elkezdett béres cseppet szedni, mert megnőtt az étvágya... nekem nem vált be de én nem is szedtem sokáig...

Azt is kipróbálhatod, vezsíteni nem veszíthetsz vele, hátha neked is bevállik...

2008. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Étvágynövelőnek jó a Vitacolan nevű lötty, általában gyerekeknek szokták adni, nagyon finom :)
2009. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!