Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni (legalább...

Hogyan tudnák hízni (legalább egy kicsit)?

Figyelt kérdés
16 éves vok és jó ha vagyok 50kg. Nagyon finnyás vagyok, semmi étványam szinte. Mit tudnák csinálni? Esetleg étvány növelő? [(mit ajánlotok?)] Kérlek segítsetek! Köszönöm a válaszaitokat!
2008. ápr. 27. 11:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Csak annyi hogy a kérdés így kéne szóljon helyesen:Hogyan tudnék hízni (legalább egy kicsit)?
2011. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
legjobb megoldás a fű. és kellemes is. hidd el kizabálod tőle a hűtőt. orvosilag is pont erre használják fel ha jól tudom.
2012. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

én azt tudom neked ajánlani felmérve a korodat, súlyodat, és magasságod hogy fektess bele egy kis időt, ha jó testalakot akarsz elérni. Te most egy jobb pozícióban vagy mint egy túlsúlyos ember mivel a zsírégetés egy elég nehéz folyamat. Persze ugyanakkor a hízás is, de figyelembe kell venni hogy valószínüleg nem zsírra hanem izomra akarsz hízni. Ezért vedd a fáradságot és fogj hozzá a súlyzós edzésnek vagy simán gyakorlatok, mint pl. a fekvőtámasz, felülés stb... ez megemeli az inzulint és az anabolikus kaput. aztán gondoskodj a megfelelő fehérjéről ami 1kg*2,2 gramm ez azt jelenti hogy 110 gramm fehérje kell naponta minimum és kb 150-200 gramm szénhidrát és persze telítetlen, telített zsírok a tesztoszteron és a megfelelő életműködés miatt... de persze hogyan?? ha nincs étvágyad... itt jönnek képbe az étvágy emelő ételek:

1. Rágógumi

A rágó serkenti a nyálelválasztást. A termelődő nyál a gyomorba jut, és mivel a gyomor azt hiszi, hogy táplálékot kell megemészteni, ettől csak még éhesebbek leszünk.

2. Diétás üdítőital

A mesterséges édesítőszerek növelhetik az étvágyat, ugyanakkor a normál cukroktól eltérően nem szolgáltatnak semmit, ami elmulasztaná az éhséget.

3. Fagyasztott készételek

A fagyasztott ételekben általában nincs elég kalória, amitől jóllakhatnánk. Nincs bennük elegendő nyers összetevő.

4. Magas fruktóztartalmú kukoricaszirup

5. Édes tészták és péksütemények

6. Cukrozott müzliszelet


ez garantáltan sikeres módszer! már csak a te kitartásodon és rászántságodon múlik sok sikert!

2013. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!