Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges 8-9 nap alatt 4...

Egészséges 8-9 nap alatt 4 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

Ennyi ideje kezdtem el a "fogyókúrámat" Háromszor voltam úszni, keveset eszek, általában hajnali 2-3 óra tájban alszok el, délben, vagy kicsit később ébredek. Minden nap végeztem valamilyen komolyabb testmozgást (úszás, kosár, tornagyakorlatok) Ezenkívül viszonylag sok alkoholt is fogyasztok, napi 1-2 sör, kétszer mentem ki haverokkal a 9 nap alatt, akkor be is rúgtam. Azt mondják, a diéta alatt nem szabad alkoholt fogyasztani, de én jól érzem magam jelenleg ezzel az életmóddal. Továbbra is eredményes lesz ez így? Vagy változtassak? 94,5 kg voltam az elején, most 90,5 vagyok. VIszonylag sok izom van rajtam, de az elmúlt években sok felesleget is felszedtem. Szívesen várnám a hozzáértők tanácsait.



19 fiú



2012. júl. 22. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, a heti 1 kiló fogyás az, ami egészséges és még tartható is hosszú távon. Az iváshoz meg csak annyit, hogy a sör a leghizlalóbb alkohol...
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet hogy mégis fogytam?
2012. júl. 22. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokat mozogtál. Csak mondom, hogy elég sok feleslegtől megszabadulnál csak azzal, ha nem innál alkoholt és cukros üdítőket.
2012. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

iszol elég folyadékot? napi 2-3 litert?

mert lehet, hogy nem is fogytál, csak közeledsz a kiszáradáshoz...

2012. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, legalább 4 liter ásványvizet megiszok minden nap, vagy dinnyét eszek...
2012. júl. 22. 15:38
 6/9 A kérdező kommentje:
3* litert
2012. júl. 22. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel már 89,3 kg voltam.
2012. júl. 24. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ahogy fogysz. Nem keveset kell enni, mert akkor az izom is szépen pucolódik le, azért fogysz ilyen gyorsan (ugyanis az izom nehezebb mint a zsír). Inni nem kéne de hát nyár van, de akkor is vissza lehetne szorítani heti vagy kétheti 1-re az ivást a cél érdekében.
2012. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anikob válasza:
En szulesem utan elkezdtem fogyozni es buszken mondthatom 6 nap alatt fogytam 5 kilot. Tudom biztos nemjo ez a szervezetnek de csak igy ment le es mihely ereztem hogy mar kezdek nagyon gyengulni abbahagytam. Egyszer ettem egy nap altalaba delutan a nap kozepen mikor mar nagyon ehes voltam de akkor is csak annyi adagot hogy csillapitsam az ehseget. A 6 nap mivel mar ereztem hogy mar eleg hat abbahagytam es rendesen etkezte.Fura modon ez utan is fogytam es lement a maradek 4 kilo plusz amit meg a terhesseggel szedtem fel.ES AZOTA SE SZEDTEM VISSZA immar 2 eve.
2012. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!