Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnek egészségesen étkezni...

Szeretnek egészségesen étkezni, de nem célom a fogyás. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Néztem a paleolit és az Atkins diétákat, és tetszenek, de nem tudom, hogyan lehet betartani? Pl. sose egyek kenyeret. Nem tudom, hogyan lehetne minden étkezésre kb. zöldséget enni hússal. Akik csináljátok napközben amikor nem otthon vagytok, mit esztek?

2012. dec. 1. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, ne egyél sok zsírt, édességet. Igyekezz kerülni a "műételeket" (egyperces leves, stb.).
2012. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírom még egyszer. Utána néztem, tudom mit lehet enni. Csak napközben, hogyan lehet megcsinálni? Úgy értem, hogy eddig, szendvicset vittem, és azt ettem, de ezt ugye nem lehetne. Szóval elméletben tudom mit kell, de gyakorlatban nem. Aki csinálja az mit eszik napközben amikor kevés ideje van?
2012. dec. 1. 09:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg gyümölcsöt sem szabad. Tele van cukorral.
2012. dec. 1. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
11 éves kérdés, de hozzáteszek valamit. Rettentő hülyeség, hogy gyümölcsöt sem szabad! A gyümölcs egészséges! Csak nyilván cukor miatt azt is mértékkel kell enni. Ez igazából k.b. mindenre igaz! Vicces ilyet mondani a természet ajándékára! Sőt: a paradicsom is gyümölcs és eredetileg a paprika is gyümölcs lenne... (Csak a paprika hivatalosan fűszernövény lett...)
febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!