Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 kg hogy lehet úgy fogyni,...

50 kg hogy lehet úgy fogyni, hogy ne lógjon a bőröm és egészségesen?

Figyelt kérdés
Szóval az a harci helyzet, hogy mindenki azt írja hagyjam el az egészségtelen ételeket. Idáig rendben is lenne, de ha csak gyümölcsökön és némi szénhidrátos ételen élek a kilók szaladnak aminek az lesz a vége hogy a bőröm lógni fog. Hogy tudok a fogyáson lassítani ill. mennyi időre tervezek?
2012. ápr. 1. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is mozogj sokat, úgy sokkal feszesebb marad a bőröd. Aztán szerintem számolj kalóriát, hogy egy napra mennyi kcal kell és legyen a célod egyenlőre a heti fél kg fogyás. És kezdetben elég szerintem ha egy picit eszel kevesebbet és egészséges ételeket, és mellette mozogsz. Az a baj így nehéz tanácsot adni, nem tudjuk hogy mennyiségre eddig mennyit ettél, az is lehet, hogy ehetsz ugyanannyit és elég eleinte ha egészségesebben eszel. De a hangsúly a mozgáson és a kcal deficiten van ezt itt tudod kiszámolni:

[link]

Bár szerintem ha már 50kg feleslegről beszélünk lehet nem ártana neked egy személyre szabott étrend. Nem gondolkodsz azon, hogy beszélsz egy dietetikussal?

2012. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassan, 3 év alatt minimum.
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem csináld azt, hgoy kis lépésekben haladsz. tűzd ki először azt, hogy mondjuk lefogysz 5 kilót nyárig. és azután ezt próbálod megtartani, mondjuk egy hónapig, és aztán megint próbálkozol 5 kilóval és utána már két hónapig próbálod megtartani a súlyodat. Ha azt veszed észre, hogy visszaszaladnak nagyon gyorsan a kilók, tudni fogod, hogy a testednek valójában nincs szüksége annyi tápanyagra, szóval picit fogd vissza magad.


Ami nagyon fontos, hogy sport. Menj el kirándulni, úszni, bicajozni, futni:) Legjobb lenne, ha minden nap mozognál 30-45 percet, de ha nincs annyi időd, akkor heti 2-3 alkalommal mindenképpen mozogj. Szerintem ez a legfontosabb, mert a legjobb alakjuk csak azoknak lehet, aki sportol.


A másik nagyon nagyon fontos, az, hogy igyál vizet. 3 litert naponta:) Ha már lecseréled az egyéb üdítőket vízre, azzal nagyon sokat elérhetsz, én fogytam tőle 5 kilót, annyival, hogy lecseréltem a finom löttyöket vízre. Először rossz, de majd megszokod.:)


Persze, étkezz egészségesen, meg egyél kevesebbet, de csak fokozatosan egyél mindig egy csokival kevesebbet. Vagy csináld azt, (ez nagy erőt ad, hidd el) hogy mondjuk kitűzöl magad elé egy rövid célt, hogy most megcsinálok 75 felülést, és megehetsz utána egy csokiszeletet/sütit/cukrok/valamit amit szeretsz(persze ne sokat csak épp annyit, hogy kielégüljenek picit éhségvágyaid) ez nekem mindig beválik:) és ha gyakran csinálod, akkor az izom ott marad és ha van izmod többet ehetsz, ergó, ha ugyanannyit eszel meg, mint most, akkor fogyni fogsz.


FONTOS: ne kínozd magad. szerintem ha nyárig 5 kilót le tudsz fogyni, és megtartod, azzal nagyot lépsz előre:) esetleg az adataidat is elmondhatnád, és tudok segíteni, még sok tippem van. meg beszélgethetünk és akkor adok neked erőt és bíztatást.:) írj:)

2014. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!