Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is rengeteg...

Szerintetek is rengeteg gazdasági és környezeti probléma eltűnne ha tömegesen átállnak az emberek a vegetáriánus táplálkozásra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 11:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Mac Danzig vegán, Jake Shields vegetáriánus.

Ajánlom figyelmedbe a famous vegan athletes című google

search - öt. a 3 diplomádal menni fog, biztosan.

2013. márc. 9. 20:04
 22/35 A kérdező kommentje:

MF: Your path to being a vegan started when you cut out milk in 1999. And that was due to an allergy?


MD: I would always get these inner ear infections and never knew what the problem was. Sometimes allergies develop as you get older, or they can get worse. I was right out of high school and I was getting vertigo real bad from the infections. I did some research and found out that milk allergies can cause those problems, so I cut out all dairy products and I haven't had a single problem since.


What made you decide to stop eating meat?


When I was 16, I cut out beef and pork. I just got to the point where I wanted to minimize my intake of animal products. I knew about factory farming and the theories that meat wasn't safe, but I subscribed to the theory that if you were doing something athletic, you needed to have protein, so I kept eating chicken and fish. But then in 2004, I got to the point where I was sick of eating chicken. It started grossing me out for some reason. I was about a month out from a fight and I decided I was going to cut out all meat. I was working with a trainer who was vegan and he helped me make the switch. I won that fight and went on a 12-fight winning streak. And [not eating meat] made it really easy to cut weight for that fight. MD= Mac Danzig a másik a riporter.

2013. márc. 9. 20:30
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit behisztiztél:)

Kislány vagy?

Most komolyan kérdezem. Szerintem te egy tizenéves kiscsaj vagy. Tuti, elárult a reakciód. Az életet pedig a netről tanulod, hogy mit írtak.

Talán nem kellett volna leállnom veled vitatkozni, nem érzem, hogy egy dimenzióban lennénk.

Sebaj, ha már így alakult, legalább a neten, anonym módon kihisztizhetted magad. Legalább itt nem csap nyakon apuci.

Amúgy azzal, hogy trágárságokat írogatsz érvként még nem teszel sokat a környezeti problémák eltüntetéséért. Azzal sem jutsz majd előbbre, hogy aki veled ellentétes véleményen van azt szidod, gyűlölködsz. Biztos rettenetesen tanult vagy. Ideje lenne megcsillantani inkább ezt. Talán ész érveket is sorolhatnál. Hogyan jutnak be az esszenciális aminosavak pl. a vegán táplálkozással?

Na mindegy, dühöngj még egyet, idézz egy amerikai bulvár magazint vagy hordj el engem mindennek:) Szórakoztató ez azért:)

2013. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

annyira dühöngök:D

dühöng dühöng:D lol esszenciális aminosavak a te parizer

arcodba jutnak be:D az összes ott van:D

2013. márc. 9. 22:46
 25/35 A kérdező kommentje:
mellesleg 3 diplomával annyit nem tudsz megállapítani hogy mi a bulvárgazin és mi a sport szakmagazin. grat, szerintem te teheneket tartasz otthon és félted a családi bizniszt meg a gumicsizáid:D ez lehet az oka. Egyébkent bocs az angol nyelvű postért, nem valószínű hogy betűkön kívül bármit felfogtál belőle.
2013. márc. 9. 22:51
 26/35 A kérdező kommentje:
és akkor jössz a 3 diplomás szövegeddel. Kérlek ne fáradj. Köszi
2013. márc. 9. 22:53
 27/35 anonim ***** válasza:

Ráhibáztam. Te tényleg kislány vagy.

Hány évesen osztod az igét, ha megkérdezhetem?

2013. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Annyira ráhibáztál hogy egy 30 éves srác vagyok. Elég sokat utaztam a világban 22-30-ig. Kiváló az intuíciód, Dagobert Bácsi. Persze okosat már nem tudsz mondani, akkor inkább ne beszélj. Kérdezz, jobban jársz. Amúgy félreértés ne essék, én nem utállak, azt a begyöpösödött gondolkodást nem bírom, amit képviselsz. Bocsi hogy ezt mondom, de te szerintem az az ember vagy aki 30 éves tudományos adatok alapján kardoskodik - amit nem kicsit kozmetikázott a hús és tejipar - közben az nem valószínű hogy valaha kitetted a lábad az országból, és láttál fejlettebb országokat, hogyan gondolkodnak a jövőre nézve ezeken a helyeken. Sajnos ez igaz a magyar emberek többségére. Kár érte.

[link]

[link]

És, igen ők valójában mind-mind titokban állati eredetű fehérjét is bevisznek és hobbiból reklámozzák a vegánságot. Mellesleg az összes oldal ahol ilyet látsz, bulvárlap, a Wikipédiát is beleértve. Igazad van, nyertél Dagobert Bácsi.

2013. márc. 10. 10:44
 29/35 A kérdező kommentje:
Továbbá, nem osztom az igét, hanem egy kérdést tettem fel, ami eléggé aktuális globális és lokális tekintetben is, ha pedig valaki igét osztott, az inkább te voltál.
2013. márc. 10. 10:45
 30/35 anonim ***** válasza:
15%

Tehát csak belül vagy egy kislány. Sebaj legalább most felszínre jött. A reakcióid tényleg egy általános iskolás (talán) feslő tagozatos gyermeknek megfelelőek.


Azon kívül, hogy láthatóan dühből írsz és mocskolódsz mást nem nagyon tudsz.


Felhívnám szíves figyelmedet a következőkre:

Az egy elég satnya érv, hogy minden médium,mely a vegán táplálkozás mellett szól igaz, de minden írás, cikk,mely ellene az a gonosz húslobbi következménye. Ez gyermeteg érvelés. Persze ez nem áll tőled távol:)


Elfelejtettél reflektálni az esszenciális aminosavakra vonatkozó felvetésemre. Most biztos ezerrel fogod erre keresni a választ a goggle-ben. Abban az esetben ha a te hitedet alátámasztó véleményt találsz, azt beidézed majd, míg a tieddel ellentéte - tudományosan alátámasztott - állításokat "elegánsan" kifelejted. Ez a szűklátókörűség eddig is jellemező volt dühöngéseidre. Bár felhívnám figyelmedet, hogy eddig erre a problémára válaszként összefüggéstelen mondatokat írtál, melynek a lényege talán annyi volt, hogy parizert kívántál az arcomba. Ész érv volt ez is:)


Az igehirdetésről. Feltettél itt egy kérdést. Hozzáírhattad volna, hogy csak azok válaszoljanak, akik veled egyetértenek, különben dühöngeni, trágárkodni kezdesz. Persze, akkor meg minek kérdezni? Szóval fontos lenne, hogy ne elvakultan szajkózd a magadét, hanem odafigyelj mások meglátásaira is. Ha az a célod, hogy megmentsd a világot, azért ez egy jó tanács. Bár szerintem először a saját idegrendszereddel kellene megbirkózz. Ez egy szívből jövő baráti jó tanács. Na, csá!

2013. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!