Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is rengeteg...

Szerintetek is rengeteg gazdasági és környezeti probléma eltűnne ha tömegesen átállnak az emberek a vegetáriánus táplálkozásra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 11:09
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

értem. de hova sietsz?:) én úgy élvezem ezt a kis "beszélgetést" kérlek ne menj. nem kell elköszönni,rengeteg hely van még a postoknak. Az aminosavad rettentően hiányzik az olyan emberek étrendéjéből, akik napi 6-7 órákat eddzenek és sokkal jobban érzik magukat hús és tejtermékek nélkül. Ahelyett hogy savazol (szó szerint hihi:) inkább próbáld ki. Várom a válaszod, ne rohanj el a kihívás elől.

Üdv: egy kislány (csak nehogy rám mozdulj mert morcos leszek és levágom a kolbászod:)

2013. márc. 10. 14:08
 32/35 A kérdező kommentje:
ja és barátit nemhogy, de a tanácsot is vitatnám a részedről:)) várlak vissza édes!:D
2013. márc. 10. 14:09
 33/35 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd,hogy azt az izomtömeget növényi fehérjékkel tartja fent.Ha naponta fogyasztana húst a növények mellé,akkor sem tudná.Na ilyenkor jönnek képbe a fehérje tabletták,porok,amik állati fehérjékből vannak elkészítve.Ha nem hiszed,nézz utána hisz a google eddig is jó barátod volt.
2013. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Már vannak növényi eredetű protein porok is, amiket a vegetáriánus és vegán testépítők használhatnak. De ezeket egyáltalán nem kell minden nap fogyasztani ahhoz ,hogy izomtömeget építsenek. Megfelelően összeválogatott étrend a kulcsa mindennek.
2013. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én vegetáriánus vagyok. néha csinálok fehérjeturmixot de növényi eredetüt, a tejet nem bírom. De csak akkor iszom ilyeneket amikor mondjuk nincs időm kajálni, vagy ha sokat utazom, és nem tudok kaját készíteni magamnak. akkor is csak egyszerűen összemixelem bárhol és megiszom, vészhelyzetben jobb mint a semmi.
2013. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!