Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
167 cm-hez 45 kg se vagyok, a mellem nem hogy nőne, de egyre kisebb és már mindenki mondja, hogy túl sovány vagyok és én is tudom, de nem tudok hízni. Rendszeresen sportolok, és nem eszek keveset.

2013. márc. 28. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Én akkor híztam, mikor alig mozogtam. Számomra majdnem hogy mindegy, hogy mit, mennyit és milyen sűrűn eszek... ha mozogtam fogytam, ha lustálkodtam híztam. :-) Lehet, hogy te is ilyen típus vagy. Egyébként mozgásformától is függ, hogy fogyni fogsz-e tőle, vagy izmot építeni (esetleg szálkásítani). Ha gyors az anyagcseréd, valószínűleg nehezebben fogsz hízni. Pajzsmirigy működésed is meg kellene nézetni.
2013. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lovagolok, lovastornázok, néha futok és hiphopozok
2013. márc. 28. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy sportolsz , akkor a táplálkozásoddal van a gond. Napi hányszor eszel? Miket? Mit nem? Mennyi vizet iszol? Mennyit alszol?
2013. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a nem nyers zöldségeket és a vöröshúsokat nem eszem meg, napi 2x-3x eszem, elég keveset iszom.
2013. márc. 29. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
5x egyél, sok fehérje és szénhidrát normális ételekből, és legalább napi 2-3 l víz - az a lényeg, hogy többet vigyél be mint amit elhasználsz, lehet, hogy úgy érzed sokat eszel de mivel sportolsz, tanulsz, takaritasz, akármi minden nap ezért el is használod azt a kaját, egyél többet és kerüld a cukros egészségtelen kajákat mert csökkentik az éhségérzetet de energiát nem lehet belőlük kinyerni
2013. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks megpróbálom. Köszi! :)
2013. márc. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!