Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A túró egészséges? Tömegnövelé...

A túró egészséges? Tömegnöveléshez szeretném kiegészítésként hús mellé.

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:24
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Én nem láttam még olyan embert aki abbahagyta volna a koleszterinfogyasztást és jobb lett volna neki. Olyat igen, aki a tejfogyasztást hagyta abba ér meggyógyult.


Talán azért mert koleszterinre szükségünk van, és végtére teljesen mindegy hogy esszük-e vagy nem, a testünk termelni fogja mert meghalunk a hiányában. Az egészséges tej elmélet elterjedt mert jó propagandája volt. Megértem hogy hihető volt, van ilyen.


De hogy a koleszterinmítoszt hogy sikerült elhitetni az emberekkel.. mindenki tudja, de alaphangon minden orvos, hogy termel koleszterint a szervezetünk, ha többet eszünk - akkor kevesebbet termel. Hogy sikerült ezt veszélyesnek beállítani.. Amikor az említett zsíros húsokban, tojásban TERMÉSZETES módon van koleszterin..


OFF 55%-os névtelen válaszolókról tényleg rossz véleménnyel vannak ezen az oldalon, még én is! Háááhh ezt hogy sikerült összehozni? :)))) Vagy nem neki szólt?

2013. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, na ez a nagy baj:

[link]


Csökkentsd a koleszterint reklám a gyakorikérdéseken. Hogy sikerült idáig jutni? Süllyedni.

2013. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim válasza:

:-)


Rákerestél már magadra, hogy miket írnak rólad? :-)


Lelépek, ahogy az előző is. Biztos bennünk van a hiba. :-)


Legyen a tiéd az utolsó szó. :-)


Kis helyesírást tessék azért gyakorolni. :-)

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim válasza:
te vak vagy:D mi 2-en vagyunk ellened ;)
2013. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok senki ellen egyébként.

Helyesírás - igyekszem figyelni, de az igyekszem szót is majdnem elgépeltem és kihagytam egy z betűt. Óriási fontosságú.


Neked táplálkozástudományi kérdésnél az az érv, hogy rólam ki mit gondol? Ne haragudj.. erre nem lennék büszke.

2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

én meg az idióta válaszadásodra ahol más oldalról olvasol meg linkelgeted a hülyeséget legyél szives nem irkálni...


a kérdezőnek meg üzenném egészséges!

2013. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Te mi alapján tudsz ilyen magabiztosan ajánlani valamit? Egy gennyes, véres lét, ami az egyik legnagyobb vitakérdése a táplálkozástudománynak?


Idd ha jólesik, vagy egyed de másnak ilyen határozottan ajánlani.. nem kellene. Ezt dietetikusok csinálják általában, de ők hivatalból oktalanok (persze nem mind).

2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

attól mert te vizsgáztál belőle és nem éled azt a módot és nem eszel olyanokat és csak szimplán a szaros tanulmányodra hivatkozol attól maradj csendben! és ne osszad itt az észt!


1 gyúrós srác:::Üdvözlettel

2013. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

A gyúrós srácok 1. leckéi között van az is, hogy a tej nem emberi táplálék. De lehet mostanában ez nincs benne az alapismeretekben.. az én időmben a sárga oldal alapismeretei.. alapok voltak. Márpedig ott is ciacaitalnak tartják a tejet, nem véletlen.


Gyúrós srác, akkor mire hivatkozzunk ha nem a tanultakra, a tapasztalatokra. Észosztás nem az, ha valamiről tájékoztatsz valakit, észosztás amit te csinálsz. Bármilyen építő jelleg nélkül semmit mondani. Igyál tejcit, egyél túrót, senkire sem tartozik de az alap kérdés egészségügyi vonatkozású volt. Ebbe meg nem tudom miért te szólsz bele, gyúrós srác.

2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

először is a túrót mondtam,hogy egészséges te tökfej a tej is az csak nem fehérjének vesszük egyéb okok miatt(kevés fehérje tartalom, laktóz egyéb dolgok)..de kalciumnak vehető..


másként pedig a igyál tejsavót oszt szevasz biológia értéke magas nézz utána..és túrót egyed :)

2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!