Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A túró egészséges? Tömegnövelé...

A túró egészséges? Tömegnöveléshez szeretném kiegészítésként hús mellé.

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 20:24
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Ne egyél túrót, mert káros. :-)
2013. jún. 12. 00:21
 52/55 anonim ***** válasza:

De ha káros, és krónikus betegségeket okoz, emberek sokaságát kényszeríti gyógyszerfüggésre, akkor mi az a szmájli a mondat végén.. Tehát még mindig nem annyira vidám az állítás és az ami következik belőle.



Én nézegettem tegnap egy 'Tesó' áruházban nagyon boldognak tűntek az elhízott tej (és nyilván liszt, cukor) fogyasztók. Sok férfinél bizonytalanná válik hogy eléri-e még a 'szerszámot', sok nőnél nehezen elképzelhető hogy bárki is megtalálhatná rajta a 'bejáratot', hogy ingere lenne hozzá az pedig főleg kétséges..


Nem kell a túróra fogni, vagy a bepakolt kis danon activiákta (de a 12L koca kólára sem) lehet ez a normális és ők tényleg így boldogak. Én aztán nem dönthetek mások értékrendje felől, csak addig mint ájtatos pap azt HITTEM, hogy így embereknek az ilyen és idáig vezető állapotok nem jók. Kezdem átértékelni a dolgokat, hájasoknak és betegeknek áll a világ, nem is értem mi ez a sok fogyókúrás kérdés gyik-en.

2013. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Nem tetszik érteni az iróniát...
2013. jún. 12. 10:46
 54/55 anonim válasza:
'Szakértőnek' üzenem - ha kis időbeli eltolással is -, hogy le a kalappal. Nem csak azért, mert mindenben igaza van, hanem idióta, óvodás vagdalkozás helyett kizárólag érveket használ. És még olyan tah...ók sem tudják felbosszantani, mint a kérdező :-)
2018. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Táposok vagytok. Egyetek levegőt bolti proteinnel. Istenverte tápos magyarok.
2020. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!