Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS Paleo étkezés?

SOS Paleo étkezés?

Figyelt kérdés
ki akarom próbálni, le is mondtam a kenyérről és a tésztáról amiket rengeteget ettem minden nap. Igaz nagyon sovány vagyok. Fogyni nem is nagyon szeretnék ezért is félek. De húst, gyümölcsöt, zöldséget, tojást ezeket eszem na és persze a rizst, krumplit se szeretném megtiltani magamtól mert nagyon szeretem annak ellenére hogy tudom nehezen emészthető szénhidrát. szerintetek az is elég lehet hogy a kenyeret, tésztát megvontam magamtól???

2013. júl. 17. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
a tésztát semmiképpen ne vond meg magadtól, én is vettem Gödöllőn 400 Ft-ért, bár hol evett az ősember ilyet, de K finom volt
2013. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szóval paleos süti volt ez a cucc , és K finom , csak kicsittt drága volt
2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elég, csak az nem paleo :D
2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyél mamutot! Ősember azt ette.
2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jó akkor nem paleo igazából leszarom nem fogom megvonni magamtól a krumplit :D meg a riszt se....akkor csak gluténmentesen fogok étkezni :D ennyi...na....nehogymár :D
2013. júl. 17. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Ó na ezt nem kellett volna! A kukoricától olyan segged lesz, mint a disznónknak!
2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na az király lenne mert 40kg vagyok!!! :DDD és reflux gyanus, ezért szeretnék vmi gluténmentes vagy paleo diétát, mert ovlastam sokaknak segitett
2013. júl. 17. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy segíthettem :) a gluténmentes diéta egyébként csak úgy működik, ha totál nem eszel glutént, szóval kicsit sokba lesz, de cserébe reméljük olyan segged lesz, mint JLo-nak :D
2013. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A gluténmentesség jó, de a reflux lehet maradni fog rendszeres krumplizás-rizsezés mellett. Tapasztald ki.


Miért nem próbálod ki a 'karfiolrizst' és krumpli helyett a paszternákot, zellert?


Ha elég zsírt eszel nem fogsz fogyni, a ch csökkentés értelemszerűen magával vonja a fehérje vagy zsír emelést.

2013. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mert egyszerüen nem tudok lemondani a krumpliről meg rizsről, még a kennyérről és tésztáról sse nagyon..és úgy utálom hooogy wááááá most megtudnék őrülni hogy ki az aki kitalálta ezt hogy nem lehet enni na mindegy biztos egészségtelen....de más is refluxos és eszik mellette rendesen .... ajj nem tudom...amúgy meg ilyen hogy zellerr életemben nem ettem, én örülök ha itthon azt tudok enni ami van...nemhogy még válogatni :DDD igy is nem tudom hogy fogom megoldani hogy kenyeret meg tésztát nem fogok enni és helyette meg mit fogok enni :/
2013. júl. 17. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!