Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történhet? Mi bajom lesz tőle?

Mi történhet? Mi bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
Mindennap megeszek 3 zacskó chipset. Eddig nem nagyon vettem észre változást csak hogy 3 kg-mot hiztam, de az nem biztos hogy a chipstől.

2013. júl. 19. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Elhízás, magas vérnyomás, magas koleszterinszint, szívinfarktus- és agyvérzéskockázat, rákos megbetegedések, trombózis, érelmeszesedés, halál.

Nagyjából ez történhet. Egészségedre.


Nem biztos, hogy a chipstől híztál? Persze, biztosan a napsütéstől...

2013. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát.. valószínűleg hogy a chipstől híztál, vagy mit szoktál még enni?

van olyan chips, aminek kevesebb a kalóriatartalma!

nézd meg, hogy te milyen szoktál enni!

2013. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én chips-függő vagyok, de három zacskóval azért nem eszek meg egy nap, max. egyet. Így is híztam elég sokat.
2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Supersize me-t. Kb ugyan az fog történni.
2013. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt.


Ne ámítsd magad: semmi jó nem lesz belőle. A chips önmagában egy silány kaja, amit egyáltalán nem ajánlott fogyasztani, nemhogy napi szinten 3 zacskóval.

2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor a chipstől hiztam ennyit?

mert a szüleim csodálkoznak hogy miért hiztam ennyit meg tisztára kicombosodtam meg kis úszógumim is van.

Mert a szüleim nem engedik a chipset max. Havi egyszer, titokba veszem.

2013. júl. 19. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a chipstől biztos, hogy híztál.
2013. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Az iszonyatosan sok! Én évi 1-2-t veszek de azt is úgy, hogy még vagy 2-3 barátomat is bőségesen megkínálom. Elhízol tőle, romlik az egészséged, iskolában nem tudsz annyira figyelni, tesin nem bírod majd a tempót, az elhízásból könnyen jön a cukorbetegség, agyvérzés is. Lehet enni ennyit, de akkor legalább ugyan ennyit mozogni is.
2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nap 3 csomag nagyon sok. Ne tedd tönkre magad.. Én is imádom a chipset, de egy nap csak egy csomagot eszem.
2013. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!