Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülye kérdés lesz,...

Tudom hogy hülye kérdés lesz, előre is bocsi. De ha sehol nem látszik h feljött volna pár kiló 1-2 nap alatt, akkor a mérleg mégis hogy tud ennyit mutatni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
53-54 kg vagyok. Általában nem eszek sokat nem diétázok meg semmi..egyszerűen csak nem érzem h szükséges lenne sokat ennem, akkor meg minek tegyem?.. De tegnap nőnap alkalmából kaptam egy csomó csokit és meg is ettem az összeset ( 2 Tábla) és ma pedig mamámnál sütiztem egy csomót meg ilyenek..és a mérleg 56 kg-t mutatott. Kajálás után közvetlenül. De a hasamon nem látszik h fel lenne puffadva, máshova meg nem hiszem h 1 nap alatt felmenne 2 kg..de akkor hogy vagyok úgy 2 kg-val nehezebb hogy ennek semmi nyoma nincs? Tehát az érdekelne hogy ez az egész hogy működik, mert jó persze majd visszaáll pár nap múlva a rendes súlyom mert rosszul is vagyok ettől a sok kajától, tehát nem tervezek többet enni. De akkor mik is ezek a kilók?

2013. márc. 9. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Többlet kaja súlya, többlet szénhidrát okozta vízvisszatrtás az izmokban, székletürítés hiánya, több megivott víz.
2013. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Irooonmaaan ***** válasza:
A gyomrodban és a beleidben van belőle a legtöbb, valamint a táplálékkal bevitt folyadék az egész szervezetedben el tud oszlani. Ezt olvasd el a vízháztartásról. [link]
2013. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!