Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik fogyoznak napi hany...

Akik fogyoznak napi hany kaloriat esznek? Hogy birjatok a nehez idoszakokat, amikor ratok jon az ehseg?

Figyelt kérdés

Irnatok melle kort, magassagot es sulyt?

Ti jol laktok?

En most csinalom 2.5 honapja, de mar annyira hianyzik, hogy "jol" bekajaljak valami nem dietas kedvenc etelembol. Bunozni szoktam. Igy neha egy kocka/sor csoki vagy nasinak egy kis sajtot levagok (50g). Persze ez fedi a napi kaloriam.

Sokszor ugy erzem, hogy nem laktam jol, es amikor nem dolgozok kb mindig vmi kis aprosagot bekapok.

Nektek nem szokott ilyen erzesetek lenni?


Amugy 23 eves lany vagyok, 180 cm, 74 kg. 68 szeretnek lenni es 82 kilorol kezdtem.

Napi 1400 kaloria korul etkezem. Ha mozgok (altalaban ha van ra idom, sajnos sokat dolgozok) akkor vmikor kicsit tobbet.

Altalaban ezt a keretet nem lepem tul.

Amkt enni szoktam: alma, banan (ezt inkabb csak reggel), eper, narancs, kiwi, erdei gyumolcs (mirelit), salatak, husi, joghurt, muzlik (cerbona), neha egy marek sotlan mogyoro.

A kenyeret, tesztat abszolut kerulom. Max teljes kiorlesut, de ezt is ritkan. Viszont most a sulyom megallt...vhogy a merleg nyelve nem akar tovabb menni.

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat.



2014. ápr. 9. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Persze nem csak ezeket eszem, csak felsoroltam par dolgot. Eszek leveseket, fozelekeket, halat..

Vmi tippetek, amitol beindulhatna?

Szedtek vmilyen taplalekkiegeszitot?

2014. ápr. 9. 22:00
 2/6 janee277 válasza:
teljesen ideális a súlyod szerintem fölös még tovább fogyj (tudom hogy nem konkrétan a kérdéshez tartozik)
2014. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet,de meg van feleslegem hason.
2014. ápr. 12. 00:51
 4/6 Sowilo ***** válasza:

Két alapvető hiba van a gondolatmenetedben. Ez egyébként nem a te hibád, ez a népbutításnak köszönhető, sajnos rengeteg tévhit kering a témában.


1.: az elfogyasztott kalória mennyisége semmiféleképpen nem befolyásolja a hízást vagy a fogyást. Az egyetlen dolog, amin ez eldőlhet, az az elfogyasztott ételek minősége. A mennyiség az egy elhanyagolható, huszadrangú szempont. Ha húsból és zöldségből napi 2000 kalóriát eszel, fogyni fogsz. Sőt, akkor is, ha jóval többet eszel. Ha viszont kenyérféléket, tejet, cukrot eszel 1000 kalória alatt, akkor is hízni fogsz. Illetve kilóban fogyhatsz mert felemészted az izomzatod, de a testzsírszázalékod növekedni fog.


2.: Ha diétázol, és zsírleadás a célod, nem kellene éhezned. Ha éhezel, az azt jelenti, enned kell. Ilyen egyszerű. A szervezeted nem akar átbaszni. Csak ugye megint nem az a kérdés hogy mennyit egyél, hanem hogy mit.

2014. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magnézium és nyugtató nélkül nem szabad fogyózni. Éhség roham idegalapon van
2014. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sowilo ***** válasza:

# 5

Éhségroham leginkább a szar étrend miatt szokott lenni. Nyugtató alatt remélem nem a rivót és társait érted...

2014. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!