Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövérek, ha fogyóznak sosem...

A kövérek, ha fogyóznak sosem lesznek vékonyak csak lefogyott kövérek maradnak?

Figyelt kérdés
Én még alig láttam olyat,hogy valaki magától lefogyott volna.Vagy ha lefogy utána könnyen tartja a súlyát megszorítások nélkül.
2013. jún. 10. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A kövér azért kövér, mert olyan életmódot folytat, amilyent. Egészségtelen ételek, kevés mozgás, stb. Ha ezeken változtat, lefogy. Ha ezek után visszatér a régi életmódjához, akkor természetes, hogy visszahízik.
2013. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...

Én 4 éve 120 kg voltam, félév alatt fogytam le 90-re, azóta (3 és fél éve) 88-90 kg között tartom a testtömegemet.

Mindezt magamtól csináltam, mindenféle megszorítások nélkül, mert (tudom, közhelyes, de) egyszerűen életmódot váltottam.


Miért, hogyan másképp lehetett volna?

Ha nem magamtól, akkor ki csinálta volna meg helyettem?

2013. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Kedves első, azért ez nem egészen így van. Például nem egyforma mindenki anyagcseréje, ráadásul nem mindenkinek ugyanaz ártalmas. Ezen felül nem feltétlen életmód kérdése, ha valakinek hormonális problémája van. Aztán ott a genetika, és még sorolhatnám. A te elméleted szerint, aki egészségtelenül táplálkozik, és nem sportol, az mind kövér? Hát, én elég sok olyan embert ismerek, aki életében nem sportolt, azt eszi, ami eszébe jut, és nincs rajta felesleg...ez meg hogy lehet?

Kérdésre: attól függ, hogy mitől kövér valaki. Ha rájön az okára, és azon tud változtatni, akkor maradhat fogyás után is vékonyabb.

2013. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én stresszevő vagyok és erről leszokok+ nem eszek tábláscsokit, és sportolok akkor fogyhatok megszorítások nélkül? Nem idegesíti azokat,akik lefogytak a súlytartás?
2013. jún. 10. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogyhatsz. Tényleg fontos egy kiegyensúlyozott táplálkozás, napi 5x-i étkezés, lehetőleg ugyanabban az időben. Cukor, fehérliszt senkinek nem tesznek jót. Mozgás meg mindenféle képpen hasznos, még egy általános jó közérzethez is, esetleg a stressz ellen, ami miatt többet eszel. Érezni fogod, hogy a tested hogy alakul, nem feltétlen kell a megtartás miatt aggódnod, ha működik a dolog.
2013. jún. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez igaz, amit írtál. Én kövér voltam, lefogytam, de sose lettem vékony, csak a te szavaiddal élve "lefogyott kövér" ez azon látszik leginkább, hogy az úszógumi nem tűnt el teljesen a hasamról, a lábam lehet h izmosabb de vastag is. Ja és folyamatosan hízok vissza pedig sportolok rendszeresen nem is keveset és alig eszem:(
2013. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Azért gondolod, érzed így, mert nem váltottál életmódot és valójában (ahogyan írtad is) sohasem érted el a célod, nem fogytál le teljesen.

Én 8 évig próbáltam mindenféle fogyókúrát, az eredénye az lett, hogy a kezdeti kb. 10 kg-os fölöslegemből lett 30 kg, persze közben jártam a mindössze 2-3 kg-os feleslegnél is, annyira ingadozott a súlyom, de a célomat nem értem el.

Aztán életmódot váltottam.

2013. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 3 dolgot tettem hogy lefogyjak.

1. Felemeltem a seggem és kitaláltam egy mozgás formát amit bírnék.

2. lemondta a cukros, zsíros ételekről, ennyi de ugyanannyit ettem csak a nassolást hagytam el.

3. mozogtam.

Közel 7 hónap alatt 30 kiló ment le. 125 ről 95 re mentem le. És egyből jobban érzem magam.... Sőt a csajok is már jobban megnéznek, sőt mégtovább fogyok és izmosodom hihetetlenül jól bírok már teljesíteni. És önbizalmat ad.

2013. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem. Aki plasztika nélkül fogy le az normál ember. Aki plasztikával az lusta.
2014. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!