Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 95-90 kg-sok! Akik ezzel a...

95-90 kg-sok! Akik ezzel a módszerrel fogyóznak, mennyit fogytatok mennyi idő alatt? Mennyit ettetek ( hány kcal-t ) és heti hányszor mit "sportoltatok"? Mi motivált titeket?

Figyelt kérdés

Én most 2 hét alatt 4kg-t fogytam (most kezdtem.) Soknak tartom, de annak veszem, hogy nagy súlyból adok le. Mozogni lazán szoktam: 20 perc kocogás vagy inkább 30 perc bicikli de leginkább túrázom. ( Heti 2x ) Kcal mennyiségem változó (600-1500kcal)


Köszönöm a tapasztalatokat!

L


2013. máj. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számolni, hogy neked mennyire van szükséged a magasságodhoz, súlyodhoz és az aktivitásodhoz képest:


[link]


Ezzel a módszerrel igen jól és tartósan le lehet fogyni, csak pár dolgot kell figyelembe venni.


1. Mindent bele kell számolni, az egy falatot, amit csak megpróbáltál, az innivalókat, tényleg mindent.


2.Az étrended nagyrésze gyümölcs és zöldség legyen, mert ez gyrészt azokban kevés a kalória, másrészt meg sokáig tele van vele a gyomrod. Ugyanis ha olyasmit eszel, ami sok kcalt tartalmaz, akkor hamar elfogy a napi kereted és mégis éhes maradsz - és ekkor garantáltan nem fogod tudni betartani. Akkor jó az összetétel, ha a megadott kcal mellett jóllakottnak érzed magad.


3. Ennél a módszernél nincs tilos étel, de ami sok kcalt tartamaz, abból csak kis mennyiséget célszerü enni, mert különben nem férsz bele a kiszámitott kalóriába.


4. Ha netán EGY nap túlléped a keretet, nem történt semmi tragédia, folytasd a kcal-számolást és a következö napon tartsd be a megadott mennyiséget.


5. Ha többet mozogsz, többet ehetsz ahhoz, hogy fogyj.


6. Fontos, hogy naponta legalább 2-4 liter vizet vagy édesitetlen teát igyál. (Az édesitöszer nem jobb, mint a cukor!)


Az, hogy az elsö idöben többet adtál le, természetes, mert eleinte nem csak fogysz, hanem elég sok raktározott vizet is leadsz. Arra viszobt figyelj, hogy ne túl alacsony értéket állapits meg, a heti egy kg az, ami még lefogadható, ennél több árt az egészségednek.


Meg figyelj oda, ha túl gyorsan fogynál, akkor a böröd nem tudja követni, lógós lesz és ezt utána már nem lehet korrigálni - tehát inkább lassabban, és sok sporttal, mozgással add le a fölösleget.


Sok kitartást kivánok.

2013. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a szép, hosszú és részletes választ. Mindenképp megfogadom a tanácsaid! :)
2013. máj. 3. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen, és remélem, sikerül, amit akarsz.
2013. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!