Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik itt most fogyóznak...

Akik itt most fogyóznak mennyit szeretnének leadni?

Figyelt kérdés
Mennyiről indultatok és mi a cél?
2013. febr. 21. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha számokat akarsz, ne is olvass tovább :D


Én mondjuk nem fogyózok, hanem életmódot változtatok, de fogynom is kell. Nem tudom, hány kiló vagyok, nincs mérlegem és nem tudom, mikor leszek magamnak megfelelően karcsú, mert olyan még sosem voltam. Mindig érdekesnek találom, amikor valaki előadja, hogy 25 kilót akar fogyni... Főleg, ha időtartamhoz köti. Én örülök, ha megindul és egyszer lesz belőle valami :P

Plusz ha egészséges életmóddal megállok egy ponton, akkor biztos az a testem normál állapota, most nem állok le vele vitatkozni. Enni sem úgy eszem, hogy na, ezt 3 hónapig, hanem figyelek a testemre, milyen jelzéseket ad.


Plusz izmosodni is akarok majd. Nem érdekel, hány kiló leszek, csak legyek egészséges, viszonylag karcsú és a jelenleginál erősebb ÉS picit látványosabb izomzattal bíró.

2013. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 8 kgot szeretnék fogyni! :-) 67ről 59-re!
2013. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 65,5 kg-ról kezdtem január 3-án. A célom 19, de nem kiló, hanem %, 19% testzsír százalék alá menni. Jelenleg 60 kg vagyok, az ideális súlyom, 54 lenne, már voltam ennyi, de akkor nem volt izomzatom, most pedig inkább erre megyek rá. Ha 60 kg leszek, akkor annyi leszek, de szép formás, szálkás.
2013. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem versenysúlyom 52 kg, de elhanyagoltam az edzést 5 hónapig és az eredmény, hogy 58 kg lettem :-( Szóval a cél 52-54 kg, mert izmot is szeretnék növelni, az szép :-) A hét elején kezdtem újra a napi edzést és a rendes étkezést, fehérjebevitelt. Majd egy hónap múlva nézem a mérleget és a cm-ket! :-)
2013. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, sose voltam sovány, 65-re lőttem be a célt, de majd a tükör úgyis megmutatja, hogy mi tetszik.

107-ről indultam, jelenleg 91 vagyok.

23/L

2013. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

180/23N

82 voltam, most 74 vagyok es 68 szeretnek lenni, de most egy ideje megalltam sajnos a fogyasban..:(

2014. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En 23 eves vagyok, 180 cm lany.

81.7rop indultam februar elejen. Most 73.5 vagyok es 68-70 szeretnek lenni.

2014. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!